Стипендії на навчання в Università Cattolica del Sacro Cuore (Італія)

Приватний італійський університет Università Cattolica del Sacro Cuore пропонує повні та часткові стипендій для абітурієнтів

Стипендії на навчання в Università Cattolica del Sacro Cuore (Італія)

Пропозиції охоплюють ряд бакалаврських та магістерських програм з італійською та англійською мовою навчання. Усі стипендійні програми діють на базі центрального кампуса університету в Мілані.

Студентам, які бажають вчитися на дворічних магістерських програмах з англійською мовою викладання, пропонується 15 часткових стипендій у розмірі € 4000 і одна повна стипендія, що покриває всю вартість навчання та проживання в Мілані. Заявлена для іноземців загальна вартість навчання на цих програмах складає € 8500 на рік.

Також, пропонуються часткові стипендії на навчання на бакалаврських, магістерських та деяких інших програм з італійською та англійською мовою викладання в розмірі від 4000 до 5500 євро.

Навчання протягом одного семестру за обміном та академічний рік за обміном передбачає знижку у розмірі 20% від вартості навчання. Повна вартість - відповідно 5500 євро та 11 тисяч євро.

Головним критерієм надання стипендії є рівень успішності, зазначений в документі про освіту абітурієнта.

Абітурієнти, які подають заявки через агентство DEC education, звільняються від сплати реєстраційного збору в розмірі € 75.

За більш детальною інформацією звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Università Cattolica del Sacro Cuore був заснований в 1921 році. Тут навчаються понад 40 тисяч студентів. Університет має 5 кампусів і 14 шкіл, розташованих в 5 містах Італії (Мілан, Рим, Брешіа, П'яченца-Кремоні та Кампобассо). Найбільший з кампусів - міланський (понад 26 тис. студентів). Пропонує навчання на більш ніж 200 програмах бакалаврату та магістратури. У сфері наукової діяльності співпрацює з більш ніж 600 міжнародними структурами.

Освіта.ua
05.11.2011