Презентація інституту CERGE-EI (Чехія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, CERGE-EI (Чехія) презентує свої програми навчання

Презентація інституту CERGE-EI (Чехія) в Києві

CERGE-EI - Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute пропонує іноземним студентам отримати освіту в сфері економіки. Тут щорічно здобувають освіту студенти з 30 країн.

У вузі викладають учені-практики, в тому числі й з інших країн, які закінчили кращі університети - Princeton; Johns Hopkins; the Universities of Chicago, Virginia, Minnesota, Pittsburgh and Michigan; Washington University in St. Louis; the London School of Economics; University College London.

Випускники інституту займають високі посади в 21 країні: в міжнародних організаціях (The World Bank, International Monetary Fund та ін.), урядах, національних банках, університетах і в приватному секторі (Raiffeisenbank, Boston Consulting Group та ін.)

Програма Masters in Applied Economics (МАЕ) - інтенсивна практична програма, що дає іноземним студентам можливість отримати економічну освіту, яка зазвичай недоступна в рідній країні, навчитися навичкам, затребуваним на міжнародному та місцевому ринку праці.

Тривалість програми - 12 місяців, можлива заочна форма навчання. Усі курси викладаються англійською мовою за американськими стандартами. Спеціалізації: Financial Economics, Public Policy, Macroeconomics & Forecasting, Corporate Economics, Quantitative Methods. Успішні студенти отримують стипендії. Вступити до університету можна протягом року.

Програма MA/PhD in Economics - це дворічний курс навчання. Також, два або три роки відводиться на роботу над дисертацією. Є можливість вчитися на програмах Charles University in Prague і Academy of Sciences of the Czech Republic. Викладання ведеться англійською мовою. Студенти також можуть отримати стипендії. Крайній термін подачі документів для вступу на цю програму - 28 лютого.

Детальніше про CERGE-EI ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011