Презентація Abu Dhabi University (ОАЕ) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, Abu Dhabi University представить свої програми

Презентація Abu Dhabi University (ОАЕ) в Києві

Abu Dhabi University - це вища освіта за західним зразком в міжнародному співтоваристві.

Університет пропонує якісні затребувані програми і викладання на високому рівні, стажування та високу ймовірність працевлаштування після закінчення університету, гнучкі дати вступу. Іноземні студенти відкриють для себе нескладний процес отримання візи.

Приступити до навчання в університеті можна у вересні, лютому або червні. Отримати ступінь бакалавра можна на одному з трьох факультетів університету: College of Arts and Sciences, College of Business Administration та College of Engineering and Computer Science.

Післядипломну освіту можна отримати на програмах: ділове адміністрування, управління персоналом, науки про обчислювальну техніку, технічні науки. Продовжити навчання також можна на програмі Executive MBA.

Детальніше про програми навчання в Abu Dhabi University ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011