Презентація International University College (Болгарія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, International University College (Болгарія) представить свої програми

Презентація International University College (Болгарія) в Києві

International University College (IUC) - незалежний вищий навчальний заклад, що пропонує програми "подвійного диплома" в партнерстві з університетами Великої Британії - University of Wales Institute, Cardiff (UWIC) і University College Birmingham (UCB). Навчання ведеться англійською мовою.

Бакалаврські програми пропонуються за наступними напрямками: Hospitality Management, International Business and Management, Business Information Systems, Business and Management Studies. Тривалість навчання - 3 роки. Зміст навчання відповідає британським стандартам і вимогам.

International University College також надає можливість отримати післядипломну освіту на таких програмах: Master of Business Administration (у партнерстві з University of Wales Institute), Tourism Business Administration та Tourism Destination Management (обидва в партнерстві з University College Birmingham).

International University College був заснований в 1999 році, на сьогоднішній день вуз випустив близько 1 500 студентів. У поточному навчальному році освіту у вузі здобувають 1000 студентів, з них 8% - іноземці.

Університет також підписав партнерські угоди з University of Portsmouth (Велика Британія), Stenden University (Нідерланди) і Harstad University (Норвегія), що дозволяє студентам вузу переводитися до університетів-парнерів на будь-якому етапі навчання.

IUC має декілька кампусів - в Добричі (найбільший і найсучасніший кампус), Варні та Софії.

Також, при університеті працює Career Center, що забезпечує студентам можливість знайти місце для стажування влітку залежно від інтересів і здібностей студента. Університет також сприяє участі студентів у діяльності міжнародних організацій: Student council, AIESEC, EMVA та ін.

Детальніше про International University College (Болгарія) ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011