Glasgow Caledonian University: стипендії на навчання на підготовчих програмах INTO

Цього року INTO Scotland у Glasgow Caledonian University оголошує 50% стипендії на довузівську програму Foundation, що починається у січні 2012 року

Glasgow Caledonian University: стипендії на навчання на підготовчих програмах INTO

У 2007 році Glasgow Caledonian University визнаний кращим університетом для навчання іноземних студентів у Великій Британії за рейтингом Міжнародного студентського барометра.

INTO Scotland вже декілька років поспіль успішно готує абітурієнтів до вступу на програми бакалавріату та магістратури на базі університету.

INTO Scotland у Glasgow Caledonian University пропонує українським студентам спробувати свої можливості у конкурсі на стипендії. Конкурс базується на результатах оцінки академічних показників абітурієнта та знання англійської.

У конкурсі стипендій приймають участь такі спеціальності: інжиніринг, штучно створене навколишнє середовище, комп’ютерні науки.

Крайній термін подачі заявки на стипендію - 25 листопада 2011 року.

Більш детальну інформацію про стипендії та навчання у Великій Британії ви отримаєте, звернувшись до освітньої агенції "А-пріорі" за телефоном (044) 221 78 99, або e-mail: uk@a-priori.kiev.ua

Довідка: Glasgow Caledonian University - один з найбільших університетів Шотландії. Glasgow Caledonian був заснований у 1875 році. Університет співпрацює з такими організаціями як Microsoft, Bovis Lend Lease (Scotland),CISCO Systems and Scottish Enterprise у сфері розвитку навчальних програм та проведення досліджень. Студентська асоціація університету пропонує студентам всіляку підтримку.

Освіта.ua
03.11.2011