Презентація Slovac Academic Information Agency в Києві

Slovac Academic Information Agency представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Slovac Academic Information Agency в Києві

Slovac Academic Information Agency (SAIA) - неурядова організація, заснована в 1990 році. Пропонуючи програми та послуги у сфері освіти, організація сприяє інтернаціоналізації освіти та досліджень.

SAIA надає інформацію про навчання та проведенні дослідних робіт за кордоном, публікує корисну інформацію про мобільність в освітньому співтоваристві та займається підбором кандидатів на отримання стипендії.

SAIA керує Національною стипендіальною програмою (National Scholarship Programme). В рамках програми організація надає підтримку студентам, аспірантам, викладачам вузів і науковим дослідникам, пропонуючи їм стипендій як для участі в освітніх програмах за кордоном, так і для запрошення іноземців до Словаччини з академічними цілями.

Агентство також організовує прийом стипендіатів, які приїжджають до країни відповідно до двосторонніх міжурядових угод (зокрема, навчання та дослідницькі роботи для студентів, аспірантів, викладачів вузів і науковців з України).

SAIA є партнером Європейської мережі сервісних центрів EURAXESS (European Network of Services Centres EURAXESS), надаючи послуги вченим по всьому світу.

Центральний офіс Slovac Academic Information Agency знаходиться в Братиславі, п'ять офісів SAIA працюють в регіонах.

Детальніше про діяльність Slovac Academic Information Agency ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
24.10.2011