Презентація Abu Dhabi University в Києві

Освітнє агентство А-пріорі презентує незвичайний для українського студентства навчальний заклад – Університет Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати)

Презентація Abu Dhabi University в Києві

ОАЕ одна з найбільш заможних країн світу, в якій держава власним коштом навчає свою молодь в університетах. За останні 20 років ОАЕ перетворилися з маленьких оазисів культури серед пустель на потужні технологічні, інженерні, архітектурні і фінансові центри світу.

В 2003 році в Еміратах була створена вільна економічна зона "Knowledge Village". Це дало можливість провідним університетам світу відкрити тут свої філії. Студентів з усього світу університети ОАЕ приваблюють високим рівнем викладання та суперсучасними лабораторіями і бібліотеками, батьків студентів – майже повна відсутність криміналу та жорсткі моральні принципи (у державі діє заборона на використання алкоголю та наркотиків).

Університет Абу-Дабі (Abu Dhabi University) було засновано в 2003 році шейхом Хамданом бен Заїдом Аль Нахьяном, який мріяв заснувати аналог Гарварда й Оксфорда на території Еміратів.

Програма навчання на бакалавраті та магістратурі розроблена за американською програмою, докторантура – за британською. Університет має два корпуси в Абу-Дабі та Аль-Айні, при кожному з  яких є комфортабельні сучасні гуртожитки.

Спеціальності в університеті відкривалися зважаючи на попит фахівців у певних сферах. Університет готує управлінців в індустрії моди, інженерії, електротехніки, юристів у сфері міжнародних конфліктів, фінансистів, ризик-менеджерів, екологів, спеціалістів з інноваційних комп’ютерних технологій, авіації, архітектури та ландшафтного проектування. За даними Міносвіти ОАЕ, 97% випускників цього навчального закладу знаходять роботу за спеціальністю протягом місяця після закінчення навчання (середньомісячна заробітна плата в Еміратах складає $2750).

Більш детально про вступ, особливості навчання та подальше працевлаштування ви можете дізнатися на презентації Університету Абу-Дабі, що відбудеться 10 листопада з 15.00 до 17.00 у приміщенні компанії А-пріорі, за адресою: вул. Юрківська 12/59.

Семінар вестиме представник університету Терри Мотиюк. Звертаємо увагу, що семінар буде проводитись англійською мовою, участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова, записатися можна за телефоном (044) 221 78 99, або email: eu@a-priori.kiev.ua

Освіта.ua
14.10.2011