Презентація стипендій на навчання від мережі навчальних закладів INTO

10 жовтня 2011 року, в рамках програми консультацій для абітурієнтів, відбудеться зустріч із представником мережі навчальних центрів INTO Євгенією Кулаченко

Презентація стипендій на навчання від мережі навчальних закладів INTO

Запрошуємо на зустріч всіх, хто має намір підготуватися для вступу до вищих навчальних закладів у Сполученому Королівстві, а також цікавиться можливістю отримати стипендію на навчання.

Мережа навчальних центрів INTO - це інноваційний проект, розроблений спільно з британськими університетами для іноземних студентів.

Мета проекту - за допомогою сучасної методики забезпечити високий рівень підготовки іноземних студентів до навчання в британських університетах на бакалаврських і магістерських програмах.

Оскільки навчальні центри INTO розташовані на території університетів, студенти підготовчих програм отримають повноцінний статус студентів університету.

Вони живуть та навчаються в університетському кампусі, мають можливість користуватись бібліотеками, комп'ютерними центрами, спортивними залами і майданчиками, а також брати участь в соціальному та культурному житті університету. Успішне закінчення підготовчої програми забезпечує зарахування на бакалаврські та магістерські програми.

Зустріч із представником INTO відбудеться у приміщенні Освітнього центру Concept за адресою: м. Київ, вул. Сагайдачного 14В, офіс 5. Початок заходу – о 10.00.

Зареєструватись для участі можна, надіславши листа на адресу info@iecc.com.ua або зателефонувавши за номерами: (044) 362 32 62, (044) 362 38 68.

Довідка: Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії. Діяльність центру спрямована на організацію літніх, осінніх, зимових та весняних канікулярних програм для дітей; навчання у мовних школах для дорослих; підготовку до вступу до британських шкіл-пансіонів, отримання вищої та післядипломної освіти; консультації з профорієнтації молоді.

Освіта.ua
08.10.2011