5 магістерських стипендій для українців в Університеті Бахчешехир (Стамбул)

Університет Бахчешехир, провідний вуз Туреччини, який поєднує в собі традиційну якість європейської освіти і новаторський підхід сучасного вузу, надає п’ять стипендій українським студентам

5 магістерських стипендій для українців в Університеті Бахчешехир (Стамбул)

Університет Бахчешехир було засновано у Стамбулі у 1998 році. Потужні лабораторії, надсучасна навчальна техніка, величезна територія корпусів та гуртожитків, офіс з працевлаштування випускників притягують студентів зі Сходу та Європи.

У цьому році Міністерство освіти Туреччини, разом з ректором Університету Бахчешехир, фінансують 5 стипендій для навчання на магістерських програмах українських студентів.

Стипендія надається на весь період магістратури (2 роки) і дає право кожен другій семестр магістратури навчатися за програмою Еразмус в одному із партнерських вузів світу (наприклад, Віденський університет, Сорбона, університет Вестмінстера та ін.).

Для отримання стипендії запрошуються студенти, які отримали чи отримають у 2011 році диплом бакалавра у галузях: архітектура, дизайн середовища, реклама, кіно, журналістика, комп’ютерні науки, мистецтво, юриспруденція.

Стипендіати будуть обрані комісією за аплікацією, телефонною співбесідою та середнім балом у дипломі претендентів.

Навчання проводиться англійською мовою, наявність сертифікатів TOEFL або IELTS буде вважатись перевагою.

Загальна вартість навчання за 2 роки магістратури – 7900 евро.

Терміни та детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися в менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка: Програма Еразмус була започаткована Європейським Союзом в 2004 році для країн, які не входять до ЄС. Студенти старших курсів і науковці з різних країн мають змогу отримувати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень у країнах ЄС.

Освіта.ua
26.03.2011