Студентські стипендії підвищать на 18%

Передбачається, що новий розмір стипендій буде виплачуватись з 1 листопада

Студентські стипендії підвищать на 18%

Кабінет Міністрів в рамках програм підвищення соціальних стандартів опрацював та ухвалив рішення про підвищення стипендій – академічних та соціальних – на 18%. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Передбачається, що підвищені стипендії будуть виплачуватися з 1 листопада.

«Ми ретельно працювали над тим, аби підтримати студентство і знайшли рішення. Хочу повідомити гарну звістку студентам. З 1 листопада ми приймаємо рішення – підвищуємо академічні та соціальні стипендії на 18%», - сказав Гройсман.

Освіта.ua
08.11.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вася
Выполнение курсовых работ является важнейшей частью процесса обучения в любом современном ВУЗе нашей страны. Все студентам приходится по несколько раз за курс сталкиваться с написанием курсовых проектов. Это довольно объёмная и зачастую непростая домашняя работа, от которой во многом зависит оценка по спецпредмету. Поэтому студенты, понимая важность этих заданий, вынуждены тратить много времени и сил для выполнения курсовых. Зачастую курсовые работы сводятся к решению определённой практической задачи. Но чтобы работа соответствовала всем требованиям, в ней должны содержаться все теоретические обоснования, а ещё она должны быть правильно оформлена. Услуги по написанию курсовых предлагает большое количество как частных авторов, так и больших компаний. Но среди своих конкурентов http://zakazat-kursovik.com.ua выделяется тем, что там не требуется вносить предоплату за написание курсовых. Именно это является гарантией того, что работа будет соответствовать всем вашим требованиям. Оплата вносится только после предварительного просмотра работы. При необходимости вы всегда можете попросить автора внести коррективы в работу и исправить возможные ошибки или неточности.
Студент-медик
я студентка медичного коледжу.. у жовтні мені пришло 880 гривень, а тепер 825. І не підвищення? Навіть менше пришло
Студентка
Сегодня начислили стипендию,ни о каком повышении не может быть и речи.1089 грн. Как обычно на словах,а на деле никаких изменений!!!
Там Иванова
Соціальної стипендії онук-сирота не отримує вже 2 місяці !!!!!! Вер-жов... Магістратура. 21 рік йому. Отримував стипендію 4 роки на держзамовлені, але, нажаль, не ввійшов в 40% при вступі на магістратуру. Переоформив на соціальну. Тепер перебиваємось зовсім без стипенд. Бухгалтерія торговоекономічного і, ті що в комісії, ствержують, що вина міносвіти... НЕВЖЕ ??? А тут про підвищення торочать...
Галина
Для Там Иванова: Що ви говорите "сирота переоформив стипендію на соціальну, бо не ввійшов в 40%. Та в сирот геть інші виплати: у них стипендія до підвищення була 2360 грн. У них виплати на харчування, поновлення одяга, літератури. І зараз Ви стверджуєте що ви здатні були від цього всього відмовитись аби лише отримувати звичайну стипендію в 1100 грн. і лише коли її не змогли отримати вирішили повідомити навчальному закладу, шо онук - дитина сирота?
Там Иванова
Щось ви не так зрозуміли. 4 роки на стаціонарі він отримував стипендію, бо вчився добре. В вересні на 3 курсі померла мати, а батька лишили прав, коли онук був ще маленький. Диплом бакалавра отримав. Тепер живе зі мною. Мені 67 років. Йому 21. Здав екзамени на магістра, але не ввійшов в 40% для отримання стипендії по новому закону, не дотягнув балів. (Тож, здав документи в комісію універа, що лишився годувальника і батька лишили прав. Стипендії за вер, жов не отримав ніякої, бо говорила вище, не добрав балів при вступі до магістратури . Там все говорять, що чекаємо відповіді з міносвіти.) Задніх, так би мовити, не пасе, старається вчитися. Чи є можливість, отримувати соціальну стипендію, хоча б за перший семестр, а там є надія на академічну. Правда він в соцзахисті отримує якийс % від маминої пенсії. Дуже чекаю відповіді. З повагою. Бабуся.
Галина
Для Там Иванова: Я все правильно зразуміла. Я фінансист і сама планую видатки вишам, які відпосяться до підплорядкування нашого відомства. Сироти не чекають ввійдуть чи не ввійдуть вони в 40%. Як тільки дитина стала сиротою, вона подає документи і отримує все їй належне. Якщо він став сиротою ще на 3-му курсі то саме тоді й мав подати документи до вишу і отримувати "сирітську" стипендію, яка вища. Якщо ви як бабуся "провтикали" ситуацію, то від цього постраждав ваш онук. У нас обласний бюджет і всі виплати проходять по відомству до якого відноситься виш (освіта, здрав, культура у кожного свої заклади), а по державному бюджету наскільки я знаю соціальні стипендії проходять за іншою бюджетною програмою через мінсоц.
Коментувати
Ок
Чому коменти викинули ??? Тут стільки радості людської було...!!!
Дякуємо!
Сліпому - видно, що підняли стипендію. От тепер туалетний папір будемо використовувати лише з одного боку!
Ок
Ще недавно стипендія =825 грн, це було більше половини мінімальної зарплати в 1600 грн, тепер стипендія становить одну третину мінімальної зарплати, і вказані +18% стипендії не дуже допомогли! Ну і студентам також! + 12 грн в день. Аж заздрю. Хочу бути студентом!! Хочу бути одним з тих 45% студентів, які мають стипендію!!! Уууу!!!
Serg
На сьогодні лише 30% студентів ( з тих, хто заслуговує) отримують стипендію. Скоротять на 25%. Буде отримувати 22,5%. Мова не йде про трієшників. Серед них 75 відсотків пільговиків. Яке ж заохочення для дітей, які хочуть вчитись? Риторичне питання. Жоден чиновник цих статейок не читає.
Анна
А де хоч якийсь офіційний документ? Ні на сайті МОН, ні на урядовому порталі ще немає жодного офіційного документу з цього приводу.
Ollesia
Ого, оце влада піклується про студентів- підняли аж на 18% стипендії студентів. Я би на місці Марченка та Данилюка взагалі би відмовилася підвищувати стипендії- тільки за те, що рік назад в Марченка кинули тортом. Це потрібно було пригадати студентам. Але ці люди не злопам’ятні- піклуються про студентів. Ректори рекомендували зменшити відсоток стипендіатів до 5%, але міністерство фінансів вирішило збільшити цей показник до 25%, бо поважають честь та гідність студентів.
Мама
Наразі дитя отримує 1600 грн (підвищену стипендію). Передбачається 1660 грн. 60 грн різниці. Де 18%?
Юля
Для Мама: а на какой специальности учится ваш ребёнок, если не секрет? И где?
Галина (теж мама)
Для Мама: Взагалі то тут "підвищена стипендія" означає стипендія по спеціальностім за окремим додатком, яка сьогодні становить 1400 грн. Та стипендія про яку говорите Ви, це стипендія відмінника, яка збільшується від академічної на 45,5%. Тож якщо сьогодні "ваше дитя" отримує стипендію 1600 грн., то з листопада вона становитиме 1300*1,455=1891,5грн., що на 18,3% більше.
Оля
А звідки Ви взяли 1891грн. Чітко сказано 1660грн.
Коментувати
Юля
В ПРОДОЛЖЕНИИ НАЗВАНИЯ СТАТЬИ ЗАБЫЛИ УКАЗАТЬ, ЧТО С ЯНВАРЯ СОКРАТЯТ ЧИСЛО СТЕПЕНДИАТОВ С 40% ДО 25%
Світлана
Для Юля: Гриневич стверджувала, що корочення стипендіатів з нового року поки не буде. Нічого ще не прийнято.
Олена
Але число 25% до цих пір не спростовано і в університетах збираються виплачувати нові стипендії саме чверті бюджетників
Світлана
На основі якого документу збираються виплачувати тільки 25 % студентів стипендії. Кабінет міністрів ніякої постанови не приймав.
Коментувати