Конкурс «Найкраща студентська ініціатива»

Британська Рада в Україні оголошує конкурс на найкращу студентську ініціативу реалізовану у ВНЗ

Конкурс «Найкраща студентська ініціатива»

Британська Рада в Україні оголошує конкурс найкращої студентської ініціативи реалізованої протягом 2015/2016 навчального року!

Законом про вищу освіту передбачається створення в Україні нових підходів до системи оцінювання якості освіти. Цей процес передбачає активну участь всіх зацікавлених сторін освітнього процесу, включаючи і студентів, як отримувачів знань та тих, хто зацікавлений у наданні якісних знань та досвіду.

У Великій Британії студенти відіграють дуже важливу роль у процесі оцінювання якості освіти. Участь студентів та їх вплив на щоденне покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Британська Рада в Україні зацікавлена дізнатися про схожу роль студентів в Україні в процесі забезпечення якості освіти та управлінні навчальним процесом.

Взяти участь у конкурсі запрошуються активні студенти I-VI курсів вищих навчальних закладів України. Метою конкурсу є визначити найкращу студентську ініціативу, реалізовану у ВНЗ в період з 1 вересня 2015 року до 1 червня 2016 року.

Студентська ініціатива має бути реалізована за наступними напрямками:

  • студенти в управлінні вищим навчальним закладом;
  • студенти в удосконаленні освітнього процесу;
  • організація просвітницьких, наукових та інших заходів;
  • участь студентів у заходах (процесах) щодо забезпечення якості вищої освіти;
  • захист прав та інтересів студентів, які навчаються у вищому навчальному закладі;
  • вплив на зміст навчальних планів і програм.

Заявки на конкурс приймаються до 25 серпня 2016 року за посиланням. Переможець конкурсу отримає в подарунок планшет моделі «Apple iPad mini». Оголошення переможця відбудеться 5 вересня 2016 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
18.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Ознакомьтесь с условиями специалистов на сайте http://zakazat-kursovuyu.ru/, а также стоимостью работ и спокойно оставляйте заявку. Работа будет выполнена оперативно, в полном объеме и в срок. Лучше обратиться к специалисту заблаговременно, ведь у вас должно быть время для того, чтобы прочесть все, ознакомится с расчетами, часто преподаватели задают уточняющие вопросы. Вы должны быть готовы защитить работу. Не забывайте и том, что за срочность нужно платить?