Приєднуйтесь до обговорення реформи стипендій

22-го серпня у Києві відбудеться захід присвячений можливим змінам у стипендіальній системі

Приєднуйтесь до обговорення реформи стипендій

22-го серпня в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9) відбудеться обговорення можливих змін стипендіальної системи.

На захід запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Комітету з питань науки і освіти Верховної ради України та Комітету з питань бюджету Верховної ради України.

Участь у заході можуть також взяти керівники органів студентського самоврядування та студентських організацій, за умов попередньої реєстрації. Початок заходу о 15 годині.

РЕЄСТРАЦІЯ

Освіта.ua
18.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
і як закінчилось обговорення? уже забулося про цю статтю?
----------------
перескочило. НО подобное и не только здесь и сейчас встречается
Олег,
у меня работает. На ЭТОМ сайте Ваше "знать" мне не интересно.Здесь я оставляю лишь мысли, не более того
Олег Грица
на ваші галочки/палочки відповідь іде загальна як зараз, а не конкретно для дописувача )))))))))). попробуйте самі собі відповічти натиснувши на свій "нік". і багато що змінить. хочеться знати співрозмовника а не догадуватись
Олег Грица
для Держава???Хома,) -------------------------------- і т.д.,: залишайте дописи як мінімум під одним ніком. бажано під своїм іменем. хочеться знати хто пише. вам навіть відповідь не натискається.
))))))))))
Для Олег Грица: зачем? Это что-то изменит? А ответ мне нажимается.Вероятно у Вас аппарат не сработал
Коментувати
ТАРАС
ХТО ЗБИРАЄ ЦЕЙ ЗБІР І З ЯКИМИ ПОВНОВАЖЕННЯМИ?
людина
Коли хотіли забрати окремі пільги в депутатів, ті сказали, що за нормами Конституції понижувати рівень життя людини неможна, коли все ж понизили зарплати депутатів, вони цілий рік скиглили, що на 5000 грн. їм не прожити й, незважаючи на нестачу грошей у бюджеті, всеж повернулися до 18000грн. Шановні студенти, і ви виборюйте своє конституційне право на покращення життя. Разом ви - сила, не дайте чиновникам пограбувати й принизити себе, ви- наше майбутнє, а вони-недалеке минуле.
Олег Грица
Для людина: просто держава вважає, що студенство не біла кістка, і їх більше ніж 425 голубокрових.
Держава???
Для Олег Грица: да... Государство это КТО??? 425 дупутатов кормят возле себя армию дармоедов, присосавшихся к телу народа (раз уж так пафосно - "держава"), их фонды - это деньги НАРОДА, то есть и мои тоже, УКРАДЕННЫЕ дупутатами в различные способы...
Коментувати
Вилен
"Приєднуйтесь до обговорення реформи стипендій": стесняюсь спросить, а что обсуждать? Нарушение ст. 22 Конституции Украины: "При принятии новых законов или внесении изменений в действующие законы не допускается сужение содержания и объема существующих прав и свобод".
Наталья
А меня вот волнует другое(((( Сын и невестка (из под Донецка, помощи нет) учатся в педуниверситете, мы с мужем преподаватели, дети пошли по нашим стопам. Учиться им еще три года. И как без стипендии нам четверым выжить на две наши учительские зарплаты??? Правда, отпуска у нас всех четверых не было , дети все лето без выходных работают, мы с мужем тоже без отдыха...забыли, сколько лет назад у нас был отдых, все работаем летом, чтобы выжить((((
Иван Невзоров
Зміна системи нарахування стипендій потрібна. Я за нарахування академічної стипендії і контрактників і бюджетникам, тільки отримати повинні найкращі. Як виявляти найкращих - рейтингова система, яка буде враховувати бал атестату, успіхи поза навчальним процесом (перемоги у конкурсах, турнірах, олімпіадах, наукові дослідження тощо). Чому так? Це стимулюватиме навчатися не на "4ки", а краще, брати участь у позауніверситетських і факультативних заходах і зробить розподіл стипендій більш справедливим.
Аліна
Для Иван Невзоров: Але відміна степендій загалу не буде стимулювати студентів до начання, а навпаки, змусить їх шукати заробітку під час навчання, а прийшовши з роботи по серед ночі начатись вони не зможуть. А якщо й стимулювати діяльність молоді, то чому б не збільшити підвищину степендію для відмінників і т.д. (хоча б на 200 грн, а не 100, як є це сьогодні), або забезпечити їх хорошою роботою, щоб люди з вищою освітою не працювали по фастфудах, бо там більша зарплата у посудомийки ніж у вчителя. Чи наша держава здатна тільки лишати й так бідних студентів останього.
Коментувати
Раїса
Це ваша така подяка за "Майдан" чи за бій під Крутами? Скільки крові має ще пролятися, бо таке терпіти вже немає сил. Шановні реформатори не позбавляйте нас молоді!!!
Оля
Как падлы поставили вопрос - "обговорення реформи стипендій" - в чём "реформа?" - ликвидация или отмена стипендий не реформа, ещё круглые столы собирают - да страна воюет, да тяжело, но круглые столы надо собирать как зарабатывать деньги, а не урезать то, что уже урезано по самые нихочу - просто будет стимул для новой волны эмиграции для молодёжи, благо выбор пока есть, Польша,Германия, Россия и т.д. Кто будет тогда работать в стране, платить налоги, содержать армию, пенсионеров, и т.д.
Наталія
В коледжі набирають на базі 9 класу за хабарі (вступні), а потім вибивають з викладачів ЦИМ діткам СТИПЕНДІЮ будь-якою ціною - просять, залякують, тиснуть на жалість, пропонують хабарчики (відпрацьовують зобов’язання перед батьками). КОЛИ ПРИПИНИТЬСЯ ЦЯ ВАКХАНАЛІЯ НА БАЗІ 9 КЛАСУ?
ВАлентина
чому не попонують зменшити свої заробітні плати та депутатів. В Євролпі батьам доплачують,якщо дитина вчиться, Навіть коли їй 25 років й сімейний. в нас все забирають , все придумують як це зробити . Тому що розумні люди молоді не потрібні нашій державі. РОсія й та піклується про молодь, про майбутнє своєї держави. Хто тільки нами керує
Аліна
Як можна вижити студенту, який немає пільг?...У ВУЗах почне процвітати корупція, а освіта в нашій країні й так не цінниця. Лікар провчившись 6 років у ВУЗі і 2 роки інтернатури йде на зарплату 1500 грн незрозуміло куди. Який сенс тоді навчатись?...Краще емігрувати і навчатись на чужій землі, якщо своїй ти непотрібний.
Mikhailo Klub
Абсурд. Давайте будемо обговорювати куди йдуть моі податки, для підвищення якості освіти шляхом виплати стипендій для тих студентів, які вчаться та мають високі успіхи, чи моі податки мають йти для тих хто хоче іх вкрасти на своі непомірні зарплати.
Настя
А чому не можуть бути присутні прості студенти???
Пелагея
Для Настя: Тот же вопрос возник.
Тетяна
Я вважаю, що стипендію треба призначати в кінці першого семестру по результатам навчання, бо учні при вступі із 170 балами платять за контракт на рівні із тими, у кого 110 балів і і зовсім не вчились, або ще краще, ті, в кого 105 балів, вчаться на бюджеті. Стимул для навчання втрачається. Або різнорівнева стипендія залежить від оцінок. Так буде справедливо.
ТАРАС
І з першого семестру можна давати стипендію згідно конкурсного бала до 3/4 вступникам.
Коментувати