Osvita.ua Вища освіта Students Life життя студента - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Святослав
Доброго дня! Тут таке питання. Я вчуся у ЛНУ ім. І.Ф(сам з Львівської області). Також я дитина з багатодітної сім’ї. Питання наступне - чи маю я право на проживання в гуртожитку, бо зараз проживаю на квартирі через відмову в університеті.
Галина
Для Святослав: читайте положення про гуртожиток самого вишу. Часто через недостатність місць в гуртожитку, виш приймає певні обмеження. Наприклад в деяких вишах не селять 1 та 4 курс. Або не селять не лише місцян (у Вашому випадку львівян), але й тих хто проживає, наприклад, ближче ніж за 50 км. Багатодітність Ваших батьків тут ні до чого. Але Ви погарячились з квартирою. Взнайте про можливість поселення до гуртожитків інших вишів. У випадку наявності вільних місць, вони селять чужих студентів, як сторонніх осіб, тобто за вищою ціною ніж для своїх, але в будь-якому разі це має бути дешевше ніж квартира
Коментувати
Олена
В гуртожитку на вул Правобережній в м. Києві, повний бардак. В подвалі проживають невідомі особи, комендант селить будь кого хто платить гроші, на вахті постійті пянкі. А цей гуртожиток для працівників та студентів училища. Живе хто попало. Куди скаржитися?????
Маргарита
Доброго дня, не так давно в новинах з’явилась інформація о нових прийнятих законах, з яких повідомлялось про відміну чергування та час доступу до гуртожитку. В нас до цього часу не один із законів не війшов силу. Більш того, чи мають право студком, вимагати гроші за пропущені дні чергування?
ТРамп
Для Маргарита: на квартирі немає чергування - туди і дуй. Не качай права, хочеш жити - виконуй правила !!
Коментувати
Арсен Носенко
Доброго дня,внас висиляють з гуртожитка іі за того що ми курили кальян на вулиці,і вихователька думає що ми курили заборонені речовини,чи мають право вони нас висиляти без експертизи чи ні?
Круль
Для Арсен Носенко: немає на вас Гітлера- розстріляти наркош і геть з універу!
Коментувати
Олег
Доброго дня. У менн по розпорядку гуртожиток відкриваєттся о 6, я чекав біля дверей було 06:05 я самомтійно відкрив двері( не встигав на поїзд) . Я законно зробив, в цьому. Не має моєї вини?
Галина
Для Олег: Тут ось яка річ. Якщо Ви відкрили гуртожиток самі, значить чергового не було на робочому місці у його робочий час (до речі, чергові мають працювати цілодобово, тобто "відмазка": "я не встиг добратись на роботу" - не працює). Звісно Ви не мали права відкривати гуртожиток самостійно, оскільки це означає, що Ви залишили його без нагляду. Тому Ви мали або знайти де є черговий, або попросити когось з друзів замкнути за Вами двері. В той же час, у випадку пред’явлення Вам повідомлень про порушення режиму, Ви можете звернутись із зустрічною скаргою про неналежне виконання черговим своїх обов’язків та порушення режиму праці.
Коментувати
ольга
Вільний доступ до гуртжитку в нічний час не забороняється ,а виходити в нічний час можна чи ні?
N
Шановні, в статі є посилання на не чинні Ліцензійні умови - виправте!
Ольга
А якщо в гуртожитку немає часто гарячої води в душі, та повно тарганів. Що і як з цим можна зробити? І якщо вони після нового року підняли оплату за гуртожиток, і тепер вимагають оплатити, перепустки забирають, чи мають право не пустити в гуртожиток? Якщо було сплачено за весь рік, а тепер вимагають доплату в розмірі вартості одного місяця
Галина
Для Ольга: Граничний розмір проживання в гуртожитку становить 40% від академічної стипендії. На початок навчального року вона становила 1100 грн, а з листопада - 1300 грн. Отже і вартість проживання мала зрости з 440 грн. до 520 грн., тобто на 80 грн. Таргани це питання до тих хто їх розводить, тобто самих студентів. В усіх студентських гуртожитках є таргани і адміністрація ніяк не зможе з ними боротись, якщо студенти в кімнатах їдять, готують, тримають продукти. А от з приводу відсутності гарячої води, то це ви маєте піднімати питання перед адміністрацією, вищестоящою організацією (в підпорядкуванні якої знаходиться заклад), вимагати перерахунку вартості проживання саме на суму вартості гарячої води. Підключайте студпрофком.
Коментувати
Олена
Я виховую дитину студента одна, чи маємо право на пільгову оплату гуртожитку
Ольга
Підскажіть будласка , чи можливе переселення студентів з одного блоку в інші гуртожитки , з причини заселення на ці місця іноземних громадян ?
Анастасія
Підкажіть будь ласка,я плачу за гуртожиток повну вартість 480 грн,мені комендант гуртожитку каже,щоб я платила ще додатково за те що я користуюся своїм ноутбуком та холодильником 34 грн в місяць,а якщо я відмовляюся платити то вона кричить"Висилю" !Пікажіть,що мені робити?
Homa
Чи можуть тебе виселити з гуртожитку,якщо ти там не прописаний?
Олександр
Які види стягнень, і коли вони застосовуються?
Олеся
Я маю посвідчення потерпілої 2 категорії на Чорнобилській АЕС, чи маю я правона пільгу за сплату гуртожитку?
Владислав
Доброго дня, хотів би дізнатись, чи маю я право на безкоштовне проживання в гуртожитку як абітурієнт магістратури?
Олег
Ось цікаве за гуртожитки Ужгорода. Це не жахлива фантастика, це реальність http://ua.korzonews.info/http://ua.korzonews.info/світла-і-темна-сторони-четвертої-общ/
Олег
Для Олег: Уточнення http://ua.korzonews.info/світла-і-темна-сторони-четвертої-общ/
Коментувати
Сергей
Добрый день, у нас в общежитии воспитатель относится к ребятам как к зекам каким то, грубит постоянно обзывает, выгнала у же 7 человек не за что, подскажите куда обратится за помощью???
Наталія
Тобто, ніхто не має права заходити до кімнати без відома студента, найти наприклад -Дуйчика і забрати його??
Соня Луцька
Для Наталія: так, ніхто немає права ззаходити до вас в кімнату, без вашого відома, а також без вашої присутності. Статья кримінального кодексу України 164 глава 6 пункт 4 Оскільки, це порушення недоторканості житла (студента і не тільки )
Коментувати
олена
скільки можна писати. Нічого не змінюється. Якби прокуратура перевіряла гуртожитки кожного року,то може щось було по-іншому. Цікаві положення в інструкції, а як вам гуртожиток без душу. То може рейтинг вишів треба почати з гуртожитків. Там , де є умови проживання, хочетьс я гарно вчитися.
Марія
Дитина з багатодітної родини(5 дітей),батько помер.Чи має дитина якісь пільги?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!