Osvita.ua Вища освіта Students Life життя студента - вища освіта в Україні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Добрий день!Я проживаю у гуртожитку і комендант не хоче мені підписувати заяву,доки я не зроблю ремонт в кімнаті за свій рахунок,підкажіть будь ласка що мені робити
123
Для Юрій: Яку заяву? може обхідний? Дивіться договір, який підписували при поселенні. Якщо там є пункт про здійснення поточного ремонту, або відпрацювання годин громадської роботи з облаштування гуртожитку, які Ви не "закрили", то вимога правомірна.
Коментувати
Максим
Добрий день! Скажіть може комендант не заселити на наступний рік, тому що не відпрацював 30 годин
svitlana.moisiienko@gmail.com
Добрий день! Мій син є студентом 3 курсу коледжу та прописаний у гуртожитку цього навчального закладу,але фактично там не проживає. Відповідно до законодавства,чи потрібно платити щомісячний платіж за проживання у гуртожитку?
Галина
Для svitlana.moisiienko@gmail.com: Якщо "згідно до законодавства", то Ваш син є таким, що проживає в гуртожитку освільки він там прописаний. Якщо він там не проживає і не збирається проживати, то випишіть його та й не будете нікому нічого винні. Або вирішуйте це питання з керівництвом гуртожитку не "відповідно до законодавства"
Коментувати
Галина
Чи має право студент одного навчального закладу поселитися в гуртожиток від іншого навчального закладу. Якщо так то до кого можна звернутися що потрібно зробити?
Галина
Для Галина: може, якщо там є вільні місця. Але оплата за проживання буде як для сторонніх осіб (більшою ніж для своїх студентів). Зверніться до коменданту гуртожитку до якого хочете посилитись.
Коментувати
Олександр
Місто Камянське, (1800 грн) за опалення у малосімейному гуртожитку ДДТУ сума, тільки за опалення однокімнатної квартири складає 1800 грн. Куди дивиться МОН, влада ??? Однозначно мешканці гуртожитку не будуть голосувати за рошеновську, антинародну владу.
Іван
Для Олександр: Нехай голосують за Капліна - він знизить ціну на газ в 4 рази! І мешканці гуртожитка будуть щасливі.
Дід
Олександр! А ти не лежи на дивані, а працюй!!! Не ний! Попробуй дровами опали хоч таке приміщення. Чи вугіллям. Дешевше не буде, хоч чорт зеленський ( коломойський) буде президентом. Працюй і не жалійся!!
Галина
Для Олександр: я щось не зрозуміла, Ви студент чи працівник? Якщо студент, вартість проживання в звичайному студентському гуртожитку 40% від академічної стипендії. Ніхто Вам не забороняв там жити. Якщо працівник, то яка у Вас зарплата і чи отримуєте Ви субсидію, а якщо ні то чому. Мало сказати: "багато плптити", слід визначитись з яких доходів.
Коментувати
Валік
Пітскажіть будласка якщо Дівчина піднялась на поверх до хлопців своїх друзів поопщятись мають право без попередження виганяти з гуртожика Поможіть будласка беспридєл даже хлопці до хлопців піднімаються і їх висилають а їм немає за що снімайімси квартиру що робить у такій ситуації
Галина
Для Валік: Ви про що взагалі? Написано настільки безграмотно, що неможливо зрозуміти суть питання. Взагалі сторонні особи мають право заходити до гуртожитку лише виконавши певні вимоги. Зазвичай вахтер перевіряє документи відвідувача та робить запис про це. Сторонні особи мають право знаходитись в гуртожитку лише до 22.00. А взагалі, Вам необхідно ознайомитись з Правилами проживання в гуртожитку. При їх порушенні, Вас мають права виселити. І при чому тут оренда квартир?
ЛЮБА
Галина,я так розумію що дівчина проживає в цьому гуртожитку.
Галина
Для ЛЮБА: З чого Ви так вирішили? Я, наприклад не знаю гуртожитків в яких є окремі поверхи для хлопців, а окремі для дівчат. Окрім того автор говорить і про хлопців, які приходять до хлопців. Внутрішньої "міліції", яка б перешкоджала пересування поверхами, також в гуртожитках немає. Сусіди по кімнатах ходять один до одного в гості безперешкодно в будь-який час. Вигнати з гуртожитку людину, яка прописана за відвідування в сусідніх кімнатах друзів, ніхто права не має. Тому не думаю, що мова йшла про ти, хто живе в гуртожитку. Але звісно, якби пан Віталій, задаючи питання, думав про те, як його прочитають інші і викладав запитання більш грамотно, було б краще.
Коментувати
Ната
Доброго дня ! Чи можна висиляти з гуртожитка студентів у зимний період , за те що вони нагрубили комєнді?
Іван
Для Ната: Ні. Але поводитися чемно буде корисним навиком.
Крим
Виганяти треба нахаб в любу пору року!
Коментувати
Ілона
Доброго дня, чи мають право відвідувачі приходити до мене у період зимових канікул, якщо я там проживаю, якщо ні, то чому?
Іван
Для Ілона: Мають право. А в чому питання?
Леся
При умові , якщо купиш екстазі , кальян і бульбулятор!!
Коментувати
Алінка Палагута
Доброго дня, підкажіть, чи може комендант забрати дуйчик, коли в гуртожитку холодно?
Іван
Для Алінка Палагута: А ви читали правила проживання в гуртожитку? За дуйчик можна й вас попросити з гуртожитку, бо це грубе порушення техніки пожежної безпеки.
Коментувати
Елизавета Партолюк
Скажіть будь-ласка, кому скаржитиись, якщо в гуртожитку зимній період дуже холодно?
Іван
Для Елизавета Партолюк: Коменданту гуртожитку і вище.
Кум
Зберіть збори і збільшіть оплату- додадуть тепла. А то зразу скаржитись . Захребетники!
Коментувати
Дарина
Допоможіть будь-ласка! В який орган законодавчої влади можна звернутися, якщо вимагають купувати вогнегасники за власний рахунок?
Sos
Для Дарина: хочеш щоб жопа не згоріла -купуй!!
Коментувати
Андрій
Чи можуть застосовуватися адміністративні роботи до студентів , які проживають в гуртожитку?
Команxfoz
Для Андрій: можна!
Коментувати
Аня
Здравствуйте Можно ли вернуть деньги , если проплатил общежитие на год вперёд ?
Юлія
Доброго дня. Скажіть, яким чином можна повернути гроші, проплачені за проживання в гуртожитку?
Олена
Доброго ранку . Скажіть будь ласка ,чи можуть не повнолітню пару(по 17 років) ,за згодою чи по проханню батьків ,поселити в одну кімнату ,яка розрахована на двох ,в студентському гуртожитку ?? Дуже потрібна Ваша допомога ) Дякую .
Даша
Для Олена: ні. Якщо пара офіційно одружена,має право на проживання в сімейному гуртожитку. Якщо ні,то ніякі прохання і дозволи батьків не допоможуть. Винаймайте квартиру,по-іншому ніяк.
Коментувати
Діана
Скажіть будь ласка, мені сказали, що право на кімнату на двох мають діти інваліди, а чи має право інвалід 3 групи з дитинства?
Іван
Для Діана: Для Дарина: Це питайте в коменданта. Як він вирішить - так і буде.
Коментувати
Ася
Доброго дня , підкажіть будь ласка чи має право комендант гуртожитку пересилити мене із кімнати на яку я уже підписала договір і оплатила проживання ?
Лена
Для Ася: має право, при потребі. Ти не купила конкретну кімнату.
Коментувати
Валентина
Доброго дня! Як бути у випадку, коли в гуртожиток не хочуть поселяти першокурсника через те, що місце прописки знаходиться в межах 60-ти км від Києва, але воно не співпадає з фактичним місцем проживання?
Євгенія
Скажіть, чи є вимоги до кількості осіб в кімнаті гуртожитка, яка мінімальна площа має бути на одну особу? Як боротись у випадку, коли тобі ледь не на голову підселяють особу?
Галина
Для Євгенія: Читайте положення про гуртожиток вишу де навчаєтесь. Положення, затверджене наказом і не може суперечити нормативній базі. Але ще є людське розуміння. Я свого часу навчалась у виші, де один з гуртожитків був на ремонті, тому в кімнати інших селили більше ніж передбачено, бо дітям треба десь жити, а якщо відмовляти в проживанні частині, то за яким принципом? хто "рилом" не вийшов? чи хто перший встав, того і тапки? Коли гуртожиток відремонтували, всіх нормально розселили. А якщо Вам не подобається, завжди можете виїхати з гуртожитку.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна жити в гуртожитку, маючи прописку цього міста?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!