Уряд підвищив розміри стипендій для учнів і студентів

З 1 вересня Кабінет Міністрів України підвищив розміри учнівських і студентських стипендій

Уряд підвищив розміри стипендій для учнів і студентів

Уряд з 1 вересня підвищив розміри учнівських і студентських стипендій. Відповідну постанову оприлюднено на Урядовому порталі.

Зокрема, документом встановлено, що розмір мінімальної звичайної академічної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів складатиме 311 гривень на місяць.

Студенти вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" отримуватимуть 622 гривні на місяць.

Рівень стипендій студентів вищих навчальних закладів III - IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" становитиме 825 гривень на місяць.

Розмір соціальної стипендії для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків встановлений на рівні 961 гривні на місяць.

У свою чергу, соціальна стипендія студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків складатиме 1989 гривень на місяць.

Також урядовою постановою визначені розміри стипендій Президента України, розміри стипендій Кабінету Міністрів України та розмір стипендії ім. Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Освіта.ua
09.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Також отримав стипендію без підвищення. Коли зроблять перерахунок?
Катерина
Всюди написано, що стипендію підвищили, але вона вчера прийшла, така сама...Чому ж так?
Остин
Ага, було приблизно 1200-1300 кожного місяця, а з липня приходить 786(
Alex
А індексацію відминили, було 1088 грн., стало 825, браво.
Тарас
УРААААА!!! Я зайняв призові місця на міжнародних олімпіадах з хімії, фізики, математики! Буду щомісяця отримувати 1356*3 =4068 грн. Плюс 907,50 грн. академічної! Бррррррррр....
Люда
Для Тарас: рано радієш, оскільки отримуватимеш лише одну виплату згідно законодавства :-)
Тарас
Для Люда: Дякую. Радів би справді і без стипендій, якби була можливість і міг би зразу на трьох.... А так... іду на пиво...
Коментувати