Стипендії отримуватимуть не всі студенти

Стипендію будуть отримувати студенти, які показують надзвичайні досягнення а також ті, хто цього потребує

Стипендії отримуватимуть не всі студенти

Стипендію мають отримувати студенти ВНЗ, які показують надзвичайні досягнення в навчанні, науковій роботі та ті, хто цього потребує - соціально незахищена молодь. Про це сказав міністр освіти і науки Сергій Квіт під час зустрічі зі студентською молоддю Чернігівського національного технологічного університету.

За словами міністра, питання щодо виплати студентських стипендій наразі опрацьовує робоча група, до якої також входять представники студентського самоврядування.

"Реформування освіти і науки не може відбуватися поза реформуванням цілого суспільства і нашої економіки", - підкреслив Сергій Квіт.

Як відомо, у 2015 році стипендійний фонд складає 5 млрд грн. Планується, що принцип нарахування стипендій буде змінено з 1 вересня для тих студентів, які вступатимуть на перший курс вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
27.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Про-Емігратор
зробимо все щоб витіснити мізки за кордон. хто там розповідає про стипендії за кордоном, які не так поширені, але ж там не 80% народу за межею бідності
Він
Реформування освіти - це хіба невиплата стипендій? Ганьба Міносвіти!
Сергей
Стипендии получают только те, кто учится на бюджете. Если так, то государство уже оплатило ваше образование. Но вам этого мало! Вы хотите, чтобы вам еще накинули деньжат. А вообще - всегда найдутся те, кто будет возмущаться. В странах с более развитой экономикой, ситуация со стипендиями и бесплатным обучением регулируется и субсидируется более жестко, чем в Украине. И там вам так просто обучение не оплатят. Хотите бесплатного обучения и стипендий? Нужно упорно работать над собой и вносить реальный вклад в общество. А пить пиво и есть суши не обязательно на стипуху, можно найти работу. С уважением, студент 3-го курса (бюджет + стипендия + работаю официантом)
Анна
Для Сергей: полностью поддерживаю. Родители считают, что их дети гениальные и уникальные, а на деле большинство из них - троечники, которые считают, что им все обязаны. Мол, я же хожу на все ваши пары - почему вы мне не ставите 5? Такое ощущение, что и на работе зарплату будут платить за хорошо проведенное время. Мы же "стремимся в Европу"? Так вот, за рубежом в ВУЗах учатся в основном или богатые, или умные. Хочешь учиться - или зубри, или зарабатывай. Третьего не дано. Наша молодежь ни учиться, ни работать не хочет. Родители, примите реальность такой, какая она есть, и освободите свою шею от севших на нее детей. Научите их самостоятельности и ответственности, в конце концов. Бюджетница, 5 курс.
Марина
Тем кто учится на контракте никогда стипендий и не давали. А вопрос сейчас стоит о бюджетниках и только о тех, кто поступает в этом году на первый курс. На них то деньги и закончились.
Дмитро
Анна, я повністю погоджуюся з тобою... але зараз піти працювати не так просто бо є підприємці які вимахуються що їм потрібен робочий з ВО, навіть продавцем в магазині їм потрібна ВО.Мені стипендії вистачає, але не завжди. я бюджет+ стипендія
Коментувати
1
Краще б не всі міністри і їх ж...лизи мали право на зарплату
Анастасія
цікаво, якщо нашому міністру освіти видати в місяць зарплатню моїх батьків, то він зможе прожити на них місяць,оплачуючи комунальні послуги та освіту своїх дітей!?Наше міністерство ніяк не хоче поставити себе на місце звичайних людей і зрозуміти, що дітям які вступають до ВНЗ, потрібна стипендія!
Міністр Квіт
Пояснюю, хто потребує. Чиї батьки не працюють офіційно: мають бізнес, оформлений на діда-бабу, щоб чим поменше платити податку, працюють за кордоном та ін. Тобто чиї доходи обчислюються в тисячах євро чи доларів. Офіційно ж вони "МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІ". Якщо ж ви працюєте офіційно, тим більше вчителем,у вас же ж є зарплата біля двох тисяч гривень. Ви ж "БАГАТОЗАБЕЗПЕЧЕНІ"! І ви ще хочете, щоб вашим дітям ненька україна платила стипедію!? А чуть не забув... Дякую студентам, що мене посадили в міністерське крісло. То я віддячуюся нововведеннями для студентів!
Артем
В нас майже всі її потребують. І що таке надзвичайні досягнення? Середній бал 5.1?