У МОН очікують на збереження студентських стипендій

Міністр освіти висловив сподівання, що уряд збереже стипендії та інші соціальні права освітян

У МОН очікують на збереження студентських стипендій

Міністр освіти та науки Сергій Квіт очікує, що стипендії для студентів будуть збережені. Про це він заявив, відповідаючи на питання кореспондента Радіо Свобода.

Квіт додав, що говорити про скасування матеріальної допомоги для студентів поки що рано, оскільки бюджет на новий рік ще не прийнятий.

"Ми кожен день маємо по два засідання – або два засідання уряду, або якісь інші наради. Ми постійно працюємо з депутатами. Тобто між собою домовляємось, як це може виглядати. Коли в нас будуть підсумки, то я з задоволенням прокоментую. Звичайно, ці питання дуже чутливі – і навчальне навантаження на викладачів і інші питання. Я думаю, що ми все це збережемо", – зазначив міністр.

Крім того, Сергій Квіт зауважив, що уряд не планує скорочувати термін навчання в середній школі з 11 до 9 класів.

Як відомо, у мережі оприлюдненні урядові доручення, де детально розписано, які саме зміни до українського законодавства потрібно внести, аби держава могла зекономити. Зокрема, документ пропонує скасувати стипендії студентів вищих навчальних закладів у звичному для студентів вигляді.

Освіта.ua
17.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натэл
Для ник. 7 уроков - иногда подряд, иногда с " окнами". У меня 24 часа. Что означает слово " Лишканули" ?
не хочу стипендию!
ЭЭЭ.... Отменять, значит отменять! Что сохранять??? Официально они ее оставят, а не официально? Вы посмотрите, что они творят в вузах! Требование не больше 2(!!!!) стипендий на групу! Это уже похоже на соревнование "чтобы придумать, чтобы студент не сдал". В Шевченко на 3-4 курсах до 20 пересдач на групу! Что все студенты резко отупели? Хочу учиться, а не бороться за стипендию!
Натэл
Для Алена. Ты, милая, поработай сначала так, как обычный средний учитель работает( особенно тот, у кого горы тетрадей): 7 уроков, потом - репетиции, потом- домой, а дома - семья, дети, потом - подготовка к урокам, проверка тетрадей, а еще классная работа, а еще ты остаешься после уроков позаниматься с детьми: подготовить к олимпиадам, конкурсам бесконечным. Взвоешь, милая, когда так вспахнешь месяц - другой да получишь зарплату нашу на руки. Общество должно учителям, этим подвижникам, спасибо сказать за то, что они делают. А каждому, кто 10 лет проработал в школе, нужно бюстик около школы поставить. Вы или очень молодая и неразумная, мягко говоря, или у вас большие проблемы в школе были, если такие высказывания допускаете.
нік
Для Натэл: Ну якщо у вас 7 уроків в день - то це непогано, гірще, коли людина на неповну ставку працює... Ну а щодо "бюстіка", то це ви "Лішканули"...
Татьяна
Для Натэл: то, что Вы описали, относится только к 10% преподавателей, так что делайте выводы.
Коментувати
Любов
Перед виборами пан МІНІСТР завітав до нашого містечка. Категорично заперечував чутки про зміни до порядку виходу на пільгову пенсію, заперечував чутки про можливість закриття шкіл. Сьогодні теж щось обіцяє...
що булобачилищобудепобачимо
Для Любов: слухайте, міністр також людина. Над ним також хтось є. І отой хтось керує йому скільком людям він здатний проплатити. А отже - інші є зайвими
Коментувати
Ярема
І це наш горе-міністр! 5.12.14. Було доручення Яценюка, а він тільки 16-17.12.14 розродився бажанням прокоментувати з радістю, і то, коли буде прийнято рішення.... З якою радістю цей фашист буде коментувати загибель системи української освіти?????
Ірина Семеоник-Чернецька
Ага ....збереже соціальні права освітян....Це в розумінні відмінити пільгову пенсію чи як? Совісті не мають по відношенні до вчителя....Економлять ...На кому????На вчителях і дітях? А вони подумали що серед навчального року масово почали звільнятися вчителі бо бояться втратити пільгову пенсію.А що робити учням в яких міняються 4-5 вчителів серед року????? І це перед ДПА? Про це хтось думає?
Faun2015
Для Ірина Семеоник-Чернецька: В нашей гимназии (Харьков) с Нового года увольняется 13!!!!!!!!!!! учителей!!!!!!!!!!!
що булобачилищобудепобачимо
Для Faun2015: это они на пенсию оформляются. Волна такая пошла. Не следует кричать об этом, поскольку... просто не следует
Коментувати
дістали
Як страшно читати такі слова " очікують на збереження студентських стипендій". Нібито очікують на милостиню від пана Яценюка !!! Ця влада використовує чисто російський принцип " что хочу , то и ворочу ". Змінити закон "під себе" для нинішньої влади стало нормою. Люди, діти для них бидло. Кожного року при ненависному Януковичу напередодні новорічних свят з фонду соцстраху працівникам у кого є дітки до 14 років видавали новорічні пакунки. Цього року діти залишились без солодкого. А навіщо ? За що люди стояли на Майдані ??? За цей геноцид, що розпочала влада проти свого народу ???
Otto
Для дістали: Які ж ви дрібязкові...Тут подаруночок не дали, там на мітингу за гривень 50 постояли і прапорцями помахали, за пакет гречки продаємось. Стоїть питання виживання цілого класу та й держави. Яка вартість подарунка ? Та чоловіки прокурюють в місяць такі суми, що вистачило б оплатити місячне навчання дитини в ліцеї.
що булобачилищобудепобачимо
Для Otto: якщо людина мислить ТАКИМИ критеріями, то Ви їй хоч черепка на голові розбийте, інакше вона мислити не стане. Не знаю як у кого, а в мене останнім часом ТАКІ (і подібні) висловлювання викликають дикий регіт
Otto
Для що булобачилищобудепобачимо: а чи не пора вам займати чергу за безплатною гречкою ? ;)
Коментувати
вчитель
Стипендии он сохранит. А учителей выгонит на улицу. Учителя ведь быдло. А с безголовыми студентами приходится считаться: они и коктейль Молотова могут кинуть, и людей в здании сжечь.
Алена
Для вчитель: ой, прям бедные учителя!!! а поработать для начала не пробовали? только деньги требуете
Алене
Ти де, на окружній працюєш, так це роботою не називають. Тут йдеться про легальну роботу
вчитель
Для Алена: а никто не говорит, что учителя бедные и работают в шахте. Учителя - быдло, такое же как и ты.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!