Розпочато конкурс Ericsson Innovation Awards 2015

Стартував конкурс інновацій для студентів з усього світу Ericsson Innovation Awards

Розпочато конкурс Ericsson Innovation Awards 2015

Компанія Ericsson оголосила про старт шостого щорічного конкурсу Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2015 році – "Майбутнє освіти".

Для участі у конкурсі необхідно не пізніше 3 грудня подати короткий відеоролик з описом розв'язуваної проблеми і суттю інновації або винаходу, а також документ, що описує інновацію та принцип її роботи.

В конкурсі можуть брати участь команди з 2-4 студентів вищих навчальних закладів. Організатори рекомендують об'єднуватись в одній команді студентам технологічних спеціальностей зі студентами бізнес-факультетів.

Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро. За друге місце учасники отримають 10 тисяч євро, за третє – 5 тисяч євро. Усі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.

У компанії зауважують, що готові інвестувати у талановитих і мотивованих студентів.

"Участь у конкурсі надасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві", - зазначають організатори Ericsson Innovation Awards.

Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайті www.ericsson.com/innovationawards

Освіта.ua
05.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів