EU Study Days оголошує про набір учасників

Участь в заході можуть взяти студенти та випускники ВНЗ із центральних регіонів України

EU Study Days оголошує про набір учасників

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на дев’яту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine), що надає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Про це повідомляє офіційний сайт Школи.

Зазначається, що Дев’ята сесія відбудеться 29 жовтня - 2 листопада 2014 року у Києві та буде зорієнтована на учасників із центральних регіонів України. Участь в заході можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із Києва, а також із Житомирської, Вінницької, Київської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей (цільові регіони 9-ї сесії).

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету. Кінцева дата подання заявок – 12 жовтня 2014 року. Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: освітній рівень студента чи випускника, представлення якнайбільшої кількості регіонів, володіння англійською мовою.

Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст. Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі. Більше інформації про Школу, її минулі сесії ви знайдете на сайті Школи чи на її сторінках в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте.

Освіта.ua
23.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів