Студентів просять перевірити дані про студентські квитки

Пільговий проїзд у поїздах оформлятиметься за даними електронної бази з питань освіти

Студентів просять перевірити дані про студентські квитки

У зв’язку з тим, що з 1 жовтня пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів та учням професійно-технічних навчальних закладів буде оформлятись за даними, що містяться в Єдиній електронній базі з питань освіти, Міністерство освіти просить студентів та учнів перевірити відомості щодо наявності даних студентських та учнівських квитків в ЄДЕБО.

З цією метою для студентів та учнів відкрито спеціальний сервіс перевірки даних електронної бази ЄДЕБО за наступною адресою http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html.

За допомогою зазначеного сервісу кожний студент вищого навчального закладу та учень професійно-технічного навчального закладу має можливість перевірити дані щодо наявності власного студентського або учнівського квитка.

У разі відсутності зазначених даних, Міністерство освіти і науки радить для вирішення питання звертатися до адміністрації навчального закладу.

Освіта.ua
23.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Helen Bessonova
У разі відсутності зазначених даних, Міністерство освіти і науки радить для вирішення питання звертатися до адміністрації навчального закладу. Заклад нічого не відповідає... Першокурсникам
іван
сайт нe працює, вжe в котрe намагаюся зайти і нічого
тимкович тамара-марія
перевірила дані студ. квитка, все співпадає , а квиток в залізничній касі видавати не хочуть . Відсилають в навч. заклад. Заклад в свою чергу - на залізницю. Куди звертатися - не зрозуміло
АНАСТАСИЯ
ПИ*ДЕЦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОНО НЕ ОТПРАВЛЯЕТСЯ....
DOCENT
Важлива інформація. При перевірці номера студентського квитка, треба НЕ ВВОДИТИ перший НУЛЬ (0) в номері. Інакше видає, що відсутній в базі.
Инга
Сайт не работает, запрос не отправляется...