Стартує сезон досліджень з Explore Kyiv

Мета проекту - знайомство іноземних студентів з історією та культурою нашої країни

Стартує сезон досліджень з Explore Kyiv

Вже незабаром розпочинається реалізація соціально-культурного проекту EXPLORE KYIV 2014 від AIESEC. Цього разу з Києвом знайомитимуться студенти з Румунії, Азербайджану, Туреччини та Бельгії.

Цілі проекту є різними, але всі вони об’єднуються навколо знайомства студентів з інших країн зі справжньою Україною. Такою, якою вона постає в реальності, в усій своїй різнобарвності краєвидів та історичних подій. Світ бачить наш патріотизм та любов, а наше завдання – показати чим ми пишаємось і чому.

Попереду шість тижнів пригод, відкриттів, досвіду та вражень. Київ - різноманітне місто, так само, як і українська культура, тому і програма проекту повністю відповідає цій особливості. Шість тижнів, шість блоків, шість "граней": Introduction, History&Traditions, Art&Fun, Explore More, Modern, Kyiv Inside. Саме в такому порядку відкриватимуть для себе Київ хлопці та дівчата. Кожен з блоків містить в собі походи до музеїв, майстер-класи, квести, прогулянки містом, культурні вечори. Бонусним буде четвертий тиждень, котрий включає в себе подорож-сюрприз.

Дізнаватись про враження учасників ви зможете читаючи їх особисті блоги. Кожен матиме персональну сторінку, де, власне, і розвиватиме навички написання статей з певної тематики, продемонструє усю свою творчість та креативність за допомогою фото та відео матеріалів.

Усі бажаючі можуть приєднатися до знайомства як з українською культурою, так і з культурою країн наших гостей. Як? У рамках проекту функціонуватимуть мовні зустрічі «Speaking-Meeting», тематичні  вечори та фестиваль «Global Village» у новому активному форматі.

Більше про проект можна дізнатися на сайті: EXPLORE KYIV.

АIESEC – міжнародна молодіжна організація, яка допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та в організації проектів.

Освіта.ua
18.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів