Гранти у сферах маркетингу та викладання

Конкурс AIESEC на здобуття грантів програми “Global Talent” у сферах маркетингу та викладання

Гранти у сферах маркетингу та викладання

Міжнародні програми стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC — це можливість отримати новий практичний досвід для успішної кар’єри, розвиваючи професійні навички в іншій країні. Програми дозволяють не лише отримати нові знання та навички, підвищити рівень володіння англійською мовою, поринути у нову культуру та подорожувати, а й краще пізнати себе, розвинути особистісні якості та виховувати в собі лідера.

Міжнародна програма професійних стажувань «Global Talent» передбачає роботу у компаніях у таких сферах як педагогіка, інформаційні технології, програмування, розробка сайтів, інженерія, маркетинг, проектний менеджмент, HR, фінансовий менеджмент, облік і аудит. Тривалість програми від 9 тижнів до 1,5 року.

Під час міжнародної програми професійних стажувань «Global Talent» виплачується заробітна плата, що становить необхідний мінімум для перебування в іншій країні (місце проживання та харчування, транспорт).

AIESEC оголошує конкурс на здобуття грантів, що покриватимуть вартість контракту міжнародної програми професійних стажувань “Global Talent” у сфері маркетингу та у сфері викладання.

Сьогодні - це можливість, завтра - це нова країна, нові друзі, нові знання та навички.

Умови конкурсу:

1. Відповідати всім вимогам до кандидата;

2. У сфері маркетингу: розробити рекламне звернення для будь-якого товару чи послуги, яке буде розповсюджуватися в одному з наступних джерел обраним вами: реклама на радіо; реклама на телебаченні; реклама у пресі; реклама в Інтернеті.

Критерії оцінювання: оригінальність та унікальність ідеї; структура рекламного звернення; стильове вирішення звернення.

У сфері викладання. Скласти детальний план заняття англійської мови, на 60 хв, для вікової категорії 12-14 років (школярі). Тема заняття дається на вибір: «Екологічні проблеми людства»; «Здоровий спосіб життя»; «Моя майбутня професія».

Критерії оцінювання: зміст заняття; застосування наочності в процесі заняття;  граматична правильність написання роботи.

3. Надіслати електронну версію вашої роботи та посилання на сторінку у соцмережі, де розміщений цей запис (репост) на e-mail: anastasia.kaperis@aiesec.net.

4. Результати будуть оголошені 29 липня, переможці будуть повідомлені електронним листом.

Освіта.ua
22.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів