Cоціальні стажування Global Citizen

Міжнародний проект «Global Citizen» запрошує активну молодь на закордонне стажування

Cоціальні стажування Global Citizen

У 2014 році стартував соціальний проект «Global Citizen» від молодіжної організації AIESEC, що об’єднує активну молодь із 124 країн світу та територій.

Програма міжнародних соціальних стажувань дає можливість відвідати Марокко, Шрі-Ланку, Бразилію, Китай, Сербію, Болгарію та Польщу. Участь у проекті – чудова нагода для самореалізації, корисний досвід роботи у команді та спосіб заглибитися у культуру інших країн.

Програма Global Citizen розвиває навички, які будуть цінними для професійного росту. Разом з тим, учасники отримають незабутні враження та спогади, знайдуть нових друзів і зможуть розвинути особистісні якості та досвід роботи у команді.

Участь у міжнародній програмі соціальних стажувань покращує шанси учасників на працевлаштування у найкращих компаніях, надає досвід роботи в соціальній сфері та нові ідеї для власних проектів. Програма Global Citizen дозволяє не лише підвищити рівень володіння англійською мовою а й поринути у нову культуру та подорожувати. Тривалість проекту складає 6-8 тижнів.

Напрямки стажувань: культура, освіта, екологія та здоров’я.

Соціальна програма міжнародних стажувань - спосіб побачити світ, розкрити власні можливості та отримати незабутні враження від подорожі.

Заповнити анкету та отримати детальну інформацію можна на сайті AIESEC.ua, а також у Ольги Бібікової, PR менеджера «Global Citizen», тел. (063) 963-90-60. E-mail: olga.bibikova@aiesec.net.

Освіта.ua
16.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів