IV Правнича Асамблея в Ужгороді

ІV Правнича Асамблея Ліги студентів Асоціації правників України пройде 25-27 квітня

IV Правнича Асамблея в Ужгороді

25-27 квітня в Ужгороді відбудеться ІV Правнича Асамблея Ліги студентів Асоціації правників України. Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ – це один з наймасштабніших заходів, які проводяться Лігою студентів АПУ.

Захід проводиться протягом 3 днів і складається зі звітної та виборчої частини. Під час звітної частини відбувається звітування всіх членів Правління та голів осередків. Протягом виборчої частини відбувається представлення програм кандидатів на відповідні посади у Правлінні. Після цього відбувається голосування. Результати виборів Правління будуть оголошені після їх підрахунку. Третій день заходу – це перше засідання новообраного Правління спільно з головами осередків.

Форма участі передбачає статус делегата та учасника. Делегат – це особа, яка визначена відповідно до Положення «Про Лігу студентів АПУ» та є представником певного осередку, володіє правом голосу та має пільги при сплаті організаційного внеску. Кількість делегатів від кожного осередку визначається рішенням Правління Ліги студентів АПУ. Учасник – це особа, яка у встановленому порядку зареєструвалася на захід та не володіє правом голосу та пільгами при сплаті організаційного внеску.

Максимальна кількість учасників – 10. У випадку надходження великої кількості реєстраційних заяв від учасників, вони будуть відібрані за мотиваційними листами.

Для участі необхідно зареєструватися до 23.59 13 квітня 2014 року та сплатити організаційний внесок (250 грн. для делегатів; 400 грн. для учасників).

Делегати та учасники забезпечуються проживанням, сніданками і обідами (2 доби), а також роздатковими матеріалами.

Оргкомітет: Марина Бокоч, Голова Закарпатського осередку Ліги студентів АПУ. E-mail: zakarpattyahead@ligauba.org.ua, Тел.: (066) 144-18-54.

Освіта.ua
07.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів