Стартує акція «Зі сходу на захід»

На цих вихідних в рамках акції «Зі сходу на захід» Львів відвідає сто студентів з Донецька

Стартує акція «Зі сходу на захід»

Впродовж десяти тижнів львівські студенти, які вирішили долати стереотипи власним прикладом і дією, прийматимуть своїх колег з різних міст східної України. Студентська акція «Зі сходу на захід», яка відбувається з ініціативи львівського студентства та за підтримки міського голови Андрія Садового вже отримала широкий відгук серед студентів зі сходу нашої країни – до участі уже зголосилися півтори тисячі молодих і активних людей. І це лише за два тижні.

Перші гості з Донецька прибудуть до Львова вже 21 березня. Організаторам довелося провести конкурс, адже охочих було вдвічі більше, аніж дозволяли можливості господарів. Після гостей з Донецька Львів прийматиме студентів Запоріжжя, Харкова, Дніпропетровська, Маріуполя, Луганська, Кривого Рогу і з Криму.

Програма цих відвідин включатиме екскурсії містом, знайомство з студентським середовищем Львова та зустріч з міським головою. Учасників чекатиме знайомство з традиціями та кулінарією Львова, а також квест «Об’єднай Україну». Основна мета – долати стереотипи і упередження, які зараз ділять країну.

«Ми насправді не очікували, що молоді люди зі Східної України аж настільки відгукнуться на запрошення львів’ян. Ми свідомі того, що зважаючи на теперішню ситуацію в країні, кожен з учасників, хто їде до Львова, робить маленький подвиг. Кожен з них долає страх реальних загроз та продовжує мислити категоріями далекоглядності.  Для нас це є показником того, що українське студентство є відкритим до спілкування та готовим творити нові можливості», - зазначила координатор акції Юлія Гнатів.

На ініціативу студентів охоче відгукнулися львівські підприємці. Організатори відзначають відкритість бізнесу, яка навіть перевищила їх очікування. Двері для гостей відкрили більше десятка хостелів (HostelJustLvivIt, CentralSquare, хостел на Театральній, хостел Старе Місто, Містер хостел, мережа хостелів HomeHostels, хостел Екотель, хостел Батярський притулок, Oldcityhostel, Yellowhostel, Хостел "Легенда Львова", Етна), сніданками пригощатиме «Galicia», «Просто добрий хліб», а з львівською кухнею знайомитиме Холдинг емоцій !ФЕСТ. Крім міської ради акцію підтримують Львівський Туристичний Альянс та Чудо-бус, Leo Quest, а також Український Католицький Університет.

Деталі та коментарі: Юля Гнатів, sxidzaxid@gmail.com, Тел: (032) 240-99-40, (063) 963-49-00.

Освіта.ua
20.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
Не їдьте туди! Повернетесь або завербованими - бендерівцями, або наркоманами. Вони як американці: на обличчі посмішка, а в очах ненависть до всього, що не таке, як вони. Знаю. про що говорю - родичі там. Одна підступність!
Ruthenia
Для Гость: як страшно жити в світі :( як же ваші родичі там витримують, бідненькі? чи їх бандерівці ланцюгами до пам’ятника Шевченку прив’язали і з міста не випускають? P.S. а чого наркоманами? невже і до Львові добрався "ніштяковий" чай? :)
Коментувати