Osvita.ua Вища освіта Students Life Львівські студенти запрошують студентів зі Сходу
Львівські студенти запрошують студентів зі Сходу

Львів’яни запрошують студентів зі східної України відкрити для себе Львів

Львівські студенти запрошують студентів зі Сходу

77% українців ніколи не були за кордоном, кожен третій мешканець нашої країни не був за межами свого регіону. Закритість і незнання творять стереотипи і штучну ворожнечу. Львівські студенти вирішили долати ворожнечу і незнання та запросили своїх колег з різних міст на сході України до себе в гості.

Протягом березня, квітня, травня вони прийматимуть гостей з Донецька, Запоріжжя, Луганська, Дніпропетровська, Харкова, Маріуполя, Кривого Рогу, Криму. Ініціатива народилася в середовищі студентів Українського католицького університету, її підхопили студенти інших навчальних закладів Львова.

«Для студентів ця акція є надзвичайно важливою, адже зважаючи на те, що молодь України - це її майбутнє, то не може бути між нами непорозуміння, розбрату. Ми хочемо продемонструвати, що ми всі однакові, що в нас немає упереджень. Стереотипи важливо ламати на усіх рівнях. Сподіваємося, що ця акція закладе фундаменти співпраці та дружби студентів сходу та заходу», - пояснила філософію акції представниця Студентської Координаційної Ради Килина Курочка.

Програма відвідин Львова включатиме екскурсії містом, візит до мерії, зустрічі з відомими людьми міста та спільну вечерю. Львівські волонтери забезпечують проживання, частково харчування та витрати на екскурсії. Гості ж самостійно оплачуватимуть дорогу.

Міська рада Львова, гаслом якого є «Львів – відкритий до світу», підтримала студентську ініціативу. «В природі молодої людини є інстинкт пізнання нового, тому молоді люди повинні багато подорожувати. У Львові дуже цінують можливість пізнання. Коли люди приїжджатимуть, то пізнаватимуть щось нове, і це змінюватиме їхній світогляд. Цю ініціативу я б назвав програмою відкритого світу – «пізнай іншого і пізнаєш себе», - наголосив Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики, виконуючий обов’язки заступника міського голови Львова.

Варто зазначити, що на студентську ініціативу зголосилися представники бізнесу у Львові. Хостели надаватимуть місця для проживання, кафе забезпечуватимуть харчування, а найкращі екскурсоводи готові допомогти гостям краще познайомитися з містом. Львів’яни також хочуть долучитися до акції і готові приймати гостей у власних домівках. Ініціатива була оголошена сьогодні через соціальні мережі Facebook та Вконтакте і вже має понад 100 заявок на участь.

Деталі та коментарі: Юля Гнатів, sxidzaxid@gmail.com, моб. (067) 29 45 224

Календар:

  • 21-23.03.2014 - Донецьк/Маріуполь
  • 28-30.03.2014 - Запоріжжя
  • 04-06.04.2014 - Харків
  • 11-13.04.2014 - Дніпропетровськ
  • 18-20.04.2014 - Маріуполь/Донецьк
  • 25-27.04.2014 - Великдень Разом
  • 02-04.05.2014 - Луганськ
  • 09-11.05.2014 - Кривий Ріг
  • 18-20.05.2014 - Крим

Освіта.ua
06.03.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Дуже хочу поїхати до Львова.Скажіть,що потрібно зробити для цього?
Юрий
Ага, бред всё это. Два моих знакомых учатся во Львове. Им уже надоели обвинения в том, что они "москали"! А хотя говорят это их же преподаватели и сами они с Восточных регионов Украины! Не думаю, что за какой-то месяц отношение к нам изменится. Люди из Западных регионов видят в нас только своих врагов
Ольга
Очень хорошая инициатива! Очень хочется увидеть Львов,его учебные заведения. Какое количество человек должно быть в группе? И обязательно ли быть студентом? Или посетить Львов в рамках этого проекта могут учащиеся 10 класса?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!