Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів

У Міністерстві освіти працює консультативний телефон для студентів, які складають зимову сесію

Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів

На час екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах країни у Міністерстві освіти і науки працюватиме консультативний телефон для студентів та викладачів, відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Метою роботи телефону "Зимова екзаменаційна сесія 2013/2014 навчального року" є забезпечення належного контролю за проведенням екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян.

Консультативний телефон працюватиме до 14 лютого 2014 року за номером (044) 481-32-36.

У разі виявлення фактів порушень Департамент вищої освіти має невідкладно вживати заходів щодо їх усунення, а також вести облік телефонних запитів, аналізувати їх зміст та інформувати керівництво міністерства про особливі випадки.

У свою чергу, керівникам вищих навчальних закладів доручено поінформувати студентів та викладачів про роботу консультативного телефону МОН та організувати роботу консультативних телефонів у своїх навчальних закладах.

Освіта.ua
09.01.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий Д
Всем доброго дня. Вступайте в официальную группу ТНУ в Вконтакте. Официальная группа ТНУ имени Вернадского - http://vk.com/tnu.official Новости ТНУ - http://www.crimea.edu/ Абитуриентам ТНУ - http://www.crimea.edu/komis/index.html Фото ТНУ - http://www.crimea.edu/albom/index.html Видео ТНУ - http://www.crimea.edu/video/index.html Структура ТНУ - http://www.crimea.edu/structure/index.html Электронные ресурсы ТНУ - http://repository.crimea.edu/jspui/ Международная деятельность ТНУ - http://global.crimea.edu/ Периодические издания ТНУ - http://science.crimea.edu/zapiski/ Библиотека ТНУ - http://library.crimea.edu/ Учебные видеофильмы - http://www.crimea.edu/video/ Вопросы и предложения присылайте по адресу: admin@crimea.edu
Вероника Татаренко
Помнится мне, минобразования уже с первого сентября грозился открытть горячую линию по вопросам учебного процесса и взЯткам в средней школе, даже телефончик прилагался, да так на том конце никто и не откликнулся ни разу. И поделом - не царское это дело такие вопросы решать!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!