Osvita.ua Вища освіта Students Life Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів
Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів

У Міністерстві освіти працює консультативний телефон для студентів, які складають зимову сесію

Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів

На час екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах країни у Міністерстві освіти і науки працюватиме консультативний телефон для студентів та викладачів, відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Метою роботи телефону "Зимова екзаменаційна сесія 2013/2014 навчального року" є забезпечення належного контролю за проведенням екзаменаційної сесії у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян.

Консультативний телефон працюватиме до 14 лютого 2014 року за номером (044) 481-32-36.

У разі виявлення фактів порушень Департамент вищої освіти має невідкладно вживати заходів щодо їх усунення, а також вести облік телефонних запитів, аналізувати їх зміст та інформувати керівництво міністерства про особливі випадки.

У свою чергу, керівникам вищих навчальних закладів доручено поінформувати студентів та викладачів про роботу консультативного телефону МОН та організувати роботу консультативних телефонів у своїх навчальних закладах.

Освіта.ua
09.01.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Геннадий Д
Всем доброго дня. Вступайте в официальную группу ТНУ в Вконтакте. Официальная группа ТНУ имени Вернадского - http://vk.com/tnu.official Новости ТНУ - http://www.crimea.edu/ Абитуриентам ТНУ - http://www.crimea.edu/komis/index.html Фото ТНУ - http://www.crimea.edu/albom/index.html Видео ТНУ - http://www.crimea.edu/video/index.html Структура ТНУ - http://www.crimea.edu/structure/index.html Электронные ресурсы ТНУ - http://repository.crimea.edu/jspui/ Международная деятельность ТНУ - http://global.crimea.edu/ Периодические издания ТНУ - http://science.crimea.edu/zapiski/ Библиотека ТНУ - http://library.crimea.edu/ Учебные видеофильмы - http://www.crimea.edu/video/ Вопросы и предложения присылайте по адресу: admin@crimea.edu
Вероника Татаренко
Помнится мне, минобразования уже с первого сентября грозился открытть горячую линию по вопросам учебного процесса и взЯткам в средней школе, даже телефончик прилагался, да так на том конце никто и не откликнулся ни разу. И поделом - не царское это дело такие вопросы решать!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!