Osvita.ua Вища освіта Students Life Мінімальна стипендія студентів ВНЗ складає 730 грн
Мінімальна стипендія студентів ВНЗ складає 730 грн

Студенти денної форми навчання у вишах III-IV рівня акредитації мають отримувати стипендію розміром 730 грн

Мінімальна стипендія студентів ВНЗ складає 730 грн

У ЦК Профспілки працівників освіти і науки повідомили про основні показники студентських стипендій. За інформацією відділу студентської молоді ЦК Профспілки, академічна стипендія призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення семестрового контролю згідно з навчальним планом, на період визначення результатів наступного семестрового контролю.

Розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" становить 550 гривень на місяць. Розмір зазначеної стипендії для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" – 730 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Розмір академічної стипендії Президента України для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", становить 1000 гривень на місяць. Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр" – 1200 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Академічна та іменна стипендія, що заснована Кабінетом Міністрів України для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" становить 900 гривень на місяць. Розмір зазначеної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", – 1100 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Іменні стипендії Верховної Ради для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр", мають становити 900 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр", – 1200 гривень на місяць (постанова ВРУ від 5 червня 1996 р. №226/96-ВР).

Розмір ординарної академічної стипендії студентів, які за результатами семестрового контролю мають 10-12 балів з кожного предмета за дванадцятибальною або середній бал успішності 5 за п'ятибальною шкалою оцінювання, збільшується для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" або "бакалавр" на 50 гривень. Розмір стипендії для майбутніх бакалаврів, спеціалістів і магістрів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації – на 60 гривень (Постанова КМУ України від 12 липня 2004 р. № 882).

Освіта.ua
19.10.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
У Вінницькому національному технічному університеті є чудова спеціальність «Управління інформаційною безпекою». Лабораторні та практичні заняття проводяться, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft і з використанням кластерних технологій, на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації на сучасному вимірювальному та пошуковому обладнанні з використанням спеціалізованого програмного забезпечення. Якщо ви плануєте пов’язати життя з інформаційними технологіями, тут будуть найкращі умови для успішного старту. Предмети ЗНО: українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова. Подробиці: http://ub.vntu.net/
Анна
на какой срок снимается стипендия после сессии?
макс
пффф аби платили вчастно і без загонів..на 1 курсі був не доплатили гарну суму...зараз затримують..так що аби все було хоча б так як є...а на рахунок що нижче вище то нашій владі насрать
Ирина Шульгина
Для макс: какие вовремя? Казна пуста. Пенсии, декретны, зарплаты, - ни на что денег нет. И вряд ли в ближайшем времени что-то наладится, денег-то нет
Полина
Печально, что у молодежи такая позиция. Что значит лишь бы платили? Вы же не проживете на 500 гривен в месяц, либо это будет далкое существование. Вы либо не учитесь, а работаете, либо берете родителей. 2/3 населения за чертой бедности.
Коментувати
ностальгия
ДонГУ(ДонНУ)1985-1989 Стипендия 40 руб,повышенная-60 руб.При поселении в общежитие за проживание в нем на 1 год(коммунальные включительно) платил около 5 руб.На 3 рубля можно было качественно обожраться в министерской столовой.
Віра
я вчусь в академії і в мене 723 грн((
Alina
якщо ти член профспілки, то у тебе при нарахуванні відразу стягується 1%
Коментувати
Марина Говорова
Це жах! Стипендій у кращому разі менше 100 долларів. Виходить, що краще мити туалети в Європі, аніж гризти граніт науки в Україні. Для порівняння, на свою стипендію в радянський час я могла з’їздити на тиждень з екскурсіями до Ленінграду.
Алекс
Для Марина Говорова: Да, мой отец был отличником в своё время, так рассказывал что степендия ему позволяла поехать с мамой в Сочи на неделю отдыха. А сейчас что? Власть всем своим существум показывает "умные люди ей не нужны"
Коментувати
Вася
Это уж точно. А пенсия человека, который пропахал всю свою жизнь тоже 900 гривен. Сидеть и протирать штаны в ВУЗах, ой как же тяжело.
Настя
Для Вася: А ты по себе не суди.
Palma 007
нет блин,лучше сразу после школы на работу всех отправлять!тупица...
Ирина Шульгина
и пенсии такие маразм, конечно, но и стипендии не менее. Родители на голодный паек садятся и то не хватает, а учитывая коррупцию, надо одалживать еще
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!