Заповніть «білі плями» на карті нашої країни

Яндекс та Університет «Україна» запрошують долучитися до створення карти України

Заповніть «білі плями» на карті нашої країни

Велика кількість населених пунктів України досі були обділені увагою картографів і представлені на картах лише сірими багатокутниками. Але ж у цих «багатокутниках» живуть люди! Крім щоденних незручностей, вони почувають себе непотрібними, викресленими з інформаційного простору.

Компанія Яндекс та Університет «Україна» запрошують тебе долучитися до важливої та надзвичайно цікавої справи – заповнення «білих плям» на карті нашої країни. Жоден населений пункт не повинен бути обділений увагою. Гуртом ми можемо намалювати всю Україну!

4 жовтня ти зможеш безпосередньо від співробітників «Народної карти» Яндекс дізнатися все про те, наскільки просто внести свій унікальний вклад у майбутнє України.

Крім того, що ти отримаєш реальну можливість стати справжнім героєм, праця котрого роками буде допомагати мільйонам людей, ти зможеш претендувати на грамоти та призи від компанії Яндекс, що чекають на найбільш активних учасників!

Реєструйся на блозі проекту та стеж за новинами – clubs.ya.ru/nmap-ukraine.

Зустріч із співробітниками «Народної карти» Яндекс відбудеться 4 жовтня о 13:00 в Університеті «Україна» за адресою: м. Київ, вул. Львівська 23, корп. 2, аудиторія 2-Л-2. У філіях університету здійснюватиметься онлайн-трансляція.

Освіта.ua
01.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів