Osvita.ua Вища освіта Students Life Інструментарій для сучасного студента
Інструментарій для сучасного студента

Новий безкоштовний веб-сервіс для організації студентами свого навчального процесу

Інструментарій для сучасного студента

Інтернет-технології сьогодні займають сталі позиції в повсякденності кожної сучасної людини. Робота, хобі, особисте життя - всі сфери тісно пов'язані з інтернетом. Чим би ви не займалися: слухали музику, займалися спортом, організовували свої справи, спілкувалися з близькими - для кожного заняття існує безліч різних веб-сервісів-помічників. Але чи так йдуть справи в сучасній освіті? На жаль, ні: далеко не всі ВНЗ підключені до інтернету, викладачі зазвичай просто начитують лекції, розклад вивішується на величезних плакатах-"простирадлах"...

Така ситуація зовсім не влаштовувала трьох друзів-студентів Єгора Горєва, Валентина Котельнікова та Олексія Крекотуна, і вони вирішили щось змінити. І не просто в своєму університеті, а в системі освіти загалом. Так з’явилась ідея створити instudies.com - безкоштовний веб-сервіс, який би надавав студентам корисні інструменти для навчання.

Організований за принципом соціальної мережі, instudies здатний якісно поліпшити процеси комунікації між студентами та зробити навчальний процес простішим й ефективнішим. Інструментарій веб-сервісу дозволяє:

  • створювати будь-яку кількість навчальних груп;
  • зберігати матеріали, ділитись інформацією та обговорювати нагальні питання;
  • фіксувати завдання і терміни їх виконання;
  • вести розклад занять і подій з можливістю редагування в реальному часі;
  • підтримувати зв'язок з викладачами через електронну скриньку групи.

Але ідея і амбіції - це добре; втілення ідеї - ось найскладніше. Практично рік знадобився хлопцям, щоб створити першу версію instudies і ще рік, щоб її доопрацювати та відшліфувати. Але зусилля і безсонні ночі того коштували - зараз веб-сервісом успішно користуються тисячі студентів з України, Росії, Молдови та Білорусії. У подальших планах - вихід на міжнародний ринок.

У instudies вірять у те, що навчання має йти в ногу з часом і приносити користь і задоволення як тим, хто навчається, так і тим, хто навчає. Знання - це велика цінність і сила, основа якісно нового соціуму, вони мають бути доступними для всіх бажаючих, ними варто ділитися, поширювати і надихати.

Зараз веб-сервіс впевнено розвивається і набирає обертів, з кожною новою версією доповнюючись новими функціями і прагнучи максимально відповідати потребам користувачів та залишаючись безкоштовним.

Ознайомитись з функціоналом веб-сервісу та зареєструватись можна за посиланням.

Освіта.ua
19.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дан
Непогано!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!