Osvita.ua Вища освіта Students Life Де і як заробляють українські студенти?
Де і як заробляють українські студенти?

Дохід працюючих студентів в Україні становить від 1 тис. до 2,5 тисяч грн на місяць

Де і як заробляють українські студенти?

Основною причиною роботи під час навчання українські студенти називають додатковий дохід, згідно з результатами опитування порталу rabota.ua.

При цьому, як правило, дохід працюючих студентів в Україні становить від 1 тис. до 2,5 тис. грн на місяць (63% респондентів). В той же час кожен п'ятий респондент відповів, що заробляє в місяць від 2,5 до 5 тис. грн, і тільки 3% студентів отримують від 5 тис. грн до 7,5 тис. грн.

Однак продовжувати кар'єру в компанії, в якій вони працюють зараз, готові тільки 16% опитаних. Приблизно 50% працюючих студентів збираються після закінчення навчання влаштуватися до іншої компанії.

Основною мотивацією у поєднанні навчання і роботи є зарплата, згідно з відповіддю 56% респондентів, разом з тим близько 25% українських студентів шукають роботу за фахом для додаткового досвіду у своїй професії.

Найчастіше українські студенти задіяні в сферах реклами та PR-послуг (16%), освіти (13%), оптової торгівлі та дистрибуції (13%), готельного та ресторанного бізнесу (13%) і послуг для населення (13%).

Між тим, тільки 6% респондентів знають про держпрограми з працевлаштування студентів або випускників ВНЗ. Серед подібних програм студенти називали "Інновацію", Work and Travel і програму працевлаштування, яку реалізує Університет ім. Т.Шевченка. Крім того, студенти відзначали можливість укладення студентом цільового договору та можливість працевлаштуватися за розподілом після закінчення навчання.

Портал rabota.ua опитав 1050 студентів з усієї України, на основі бази користувачів сайту.

Корреспондент
06.09.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!