"Некрасиві" студентки принесли Табачнику дзеркало та запропонували "подивитися на себе"

Київські студентки та аспірантки зажадали від міністра, який недобре відгукнувся про їх зовнішність, сатисфакції

"Некрасиві" студентки принесли Табачнику дзеркало та запропонували "подивитися на себе"

У понеділок, 21 травня, представниці столичних вузів пікетували Міністерство освіти з плакатами "Не народись вродливою", "Нова вимога ВАК: бути некрасивою", "А мій коханий так не вважає", "Перевантажився? Іди на пенсію!" і т.д.Учасниці акції рішуче засудили висловлювання міністра Дмитра Табачника, який заявив, що в магістратурі та аспірантурі краще навчаються непривабливі дівчини."Заучки" - всі, до речі, дуже симпатичні - влаштували під стінами Міносвіти так зване "табачення" та дефіле під пісню "Ну, что ж ты страшная такая...". Щоб спростувати думку міністра, дівчата демонстрували свої червоні дипломи й... обручки.За деякий час до студенток вийшли кілька представників одного з департаментів Міністерства освіти з квітами, проте дівчата від квітів відмовилися, наполягаючи на зустрічі з самим Табачником. Міністра освіти, за словами його підлеглих, на місці не виявилося.Тоді дівчата розмістили свої плакати на огорожі міністерства.

Главред
23.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кто-то
А я смотрю здесь все самые распрекрасные собрались, да? Посмотрела бы я на ваши фотки. Только и умеете, что обливать грязью других!
Marika
не позорилися б, з такою красою.
Крыса ты
Щоб спростувати думку міністра, дівчата демонстрували свої червоні дипломи й... обручки. С каких это пор замужество стало показателем красоты?Где корона мисс университета?
Лика
Для Крыса ты: это точно)) Обычно не красотки замуж и выходят, хватают парней любых, лишь бы одними не остаться.
Коментувати