Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вероника
Подскажите, законно ли это и могу ли я что то сделать с этой ситуацией. Отчислили в университете за то что я не явилась на гос экзамен(4 курс, заочка), у меня есть справка о болезни. Позвонила в деканат узнать, что делать, а мне сказали, что отчислили , на то, что я сказала, что болела, спросили предупредила я кого то или нет и все.
Роман
Для Вероника: Державна екзаменаційна комісія не працює цілий рік, працює лише у визначений наказом ректора термін. Якщо Ви зверталися до адміністрації закладу і надали відповідні документи, то адміністрація МОГЛА (не зобов’язана, а могла, зверніть увагу!) або створити для Вас додаткову екзаменаційну комісію у визначений час, або продовжити термін роботи основної комісії - тут все сильно залежить від термінів і від кількості таких студентів. Зараз у Вас є можливість довідатися у закладі, коли буде працювати наступна екзаменаційна комісія, у визначені терміни подати заяву, щоб Вас допустили до складання підсумкової атестації, скласти відповідно державні екзамени та врешті отримати диплом. Але це якщо у Вас остання сесія успішно складена. Якщо ні, то через рік поновлюйтеся на останній семестр, складайте сесію і потім державні екзамени.
Коментувати
Дарья
2 семестр учусь на отлично на 3 курсе колледжа. Повышенную стипендию не дают. Дают ’своим’ Где зовут, всегда участвую в активной жизни колледжа. Что делать? Я могу куда - нибудь жаловаться?
Гость
Для Дарья: Дарья, в этом государстве люди бесправны. Не тратьье нервы. Заканчивайте колледж,хорошо подумайте и уезжайте из страны. Здесь перспектив для молодёжи нет.
Галина
Для Дарья: нікуди не жалітись, а вивчити положення про преміювання кооеджу. Підвищену стипендію дають певному відсотку перших в рейтингу, а в рейтинговому балі дійсно враховуються додаткові бали за соціальну, творчу та наукову діяльність. Хочете додаткові дали -приймайте участь в соціальному житті коледжу
Xayc
Дарья, не тратьте зря время на суету, лучше начните подрабатывать, налаживать связи и планировать дальнейшее обучение и работу. А вместо показухи, проходите релевантные курсы очно и онлайн платно или бесплатно. Проще говоря, повышайте свою цену и ценность на рынке труда, не забывая о навыках коммуникации и выживания.
Коментувати
Алекс
Я заканчиваю 2 курс колледжа и хочу забрать документы , а учителя говорить подождать лето ( подумать ). Можно ли забрать документы в начале уч. года ?
Ангелина
Я на первом курсе ,сессию закрыла без пересдач, но практику не успела из-за того,что была на сессии в заочном вузе.Преподавателю говорила и отправляла справку,но сейчас она говорит ,что закрыла ведомость ,поставила не посещение и говорит ,что пересдать невозможно и меня отчислят.Я в панике ,не знаю за что хвататься.
Галина
Для Ангелина: Ну Ви ж самі вирішували одночасно навчатись у двох вишах. Як Ви платували. що в одному Вас будуть звільняти від навчальної програми через навчання в іншому? Це не є підставою. Викладач не мала права вчасно не здати відомість. Всі питання з перездачею вирішуються в деканаті. Раджу авершити навчання в одному виші, а потім, за потреби, вчитись в іншому
Роман
Довідку викладачу відправляти - не достатньо. Потрібно було на ім’я ректора написати заяву про надання Вам дозволу на перенесення практики і до заяви додати ту довідку. Викладач не може вирішувати питання перенесення термінів практики. А без виконання завдань практики - не може її Вам зарахувати. Тільки після відповідного рішення керівництва, якщо є така можливість (практика може бути пов’язана із використанням певного обладнання, що може бути заняте в інший час, чи з виробництвом, чи із закладами освіти - залежно від виду практики, і точно пов’язана із оплатою праці відповідних фахівців, які керують практикою). Вам можуть дозволити в інший час виконати завдання практики (наприклад, з іншою групою). Якщо Ви все ж не хочете прислухатися до поради з попереднього допису і хочете продовжити одночасне навчання - Вам варто спробувати узгодити робочі плани в обох закладах або спробуйте перевестися на індивідуальний план.
Коментувати
Ольга
После болезни не успела закрыть сессию Деканат в грубой форме требует писать заявление и забирать документы или брать академ и через год опять начинать обучение с второго курса. Либо грозит отчисление. Не знаю что делать. Подскажите
Глеб
Подскажите пожалуйста , я пересдавал ЗНО в 2021 году и не сдал его снова , мне сказали что меня исключат из коледжа за повторную несдачу ЗНО , вопрос - можно ли анулировать или снова пересдать ЗНО в 2022 . Что можно сделать чтобы не выгнали.Прошу подскажите ...
Галина
Для Глеб: змиріться з тим, що цей рівень Ви не тягнете. Йдіть до пту
Бумбараш
Для Глеб: Можна вирішити через деканат, можна трохи підтянути бали, а можна знайти когось трохи схожого і розумнійшого - все чики-пуки. Все якось вирішується. Не ви перший і, нажаль чи щастя, не останній.
Коментувати
Максим
Здравствуйте, училище требует (по другому не как это не назвать)деньги за практику. Я практику нашла сама, сказали если не сдам деньги то не допустят у экзамену и не выдадут диплом
Галина
Для Максим: Гроші за практику? це що взагалі за оплата? Ви вчитесь на контракті, і договором передбачена окрема оплата за проходження практики? якщо ні, то яка різниця Ви самі знайшли місце практики чи Вам надав заклад. В будь-якому разі, це корупційні дії. Якщо у вашому закладі це є нормою, продавайте заяву до прокуратури.
Коментувати
Оксана
Добрый день! За неуплату за общежитие(в котором я не жила год),меня не допускают к сдаче экзаменов,учусь на бюджете. Подскажите пожалуйста,что в таких ситуациях делать,и насколько это законно
Влад
Для Оксана: Ви відмовлялися офіційно від ліжко-місця? Заяву писали? виїхали з речами? Якщо ні, то все законно, Ви за квартиту платите, коли не проживаєте, чи хто платить?
Галина
Для Оксана: до іспитів не можуть не допускати, але оплатити за гуртожиток Ви все одно повинні, якщо не писали заяву про виселення. Якщо не сплатите самі, то стягнуть через суд разом із судовими витратами.
Оксана
Почему они не могли меня просто выселить по факту того,что я там не живу и не плачу? Ведь я там даже не прописана
Коментувати
Олена
Здравствуйте! Пожалуйста подскажите.Дочка заканчивает 4 курс в муз- колледже, сейчас сдает гос- экзамены и на эти госы,с нее требуют 500 грн,подскажите законно ли это?
Бумбараш
Для Олена: Добровольні внески та рекомендовані пожертви. Залежно від причини, це або організація примусового заходу, або ж наглий хабар. Спитайте у директора і далі в антикоррупційне, але там треба хоча б таку сумму вже у доларах чи євро щоб зацікавились.
Коментувати
Ирина
Добрый день! Подскажите пожалуйста, студентка муз.колежда заканчивает в этом году второй курс, зно сдает. Возможно ли продолжение обучения в колледже и при этом поступить на заочное обучение в вуз на совершенно другую специальность (музыкой заниматься не хочет, уговариваем доучиться т.к. музыкальные данные есть). Если такая возможность есть, как быть с документом о полном среднем образовании? Он же будет храниться в колледже до окончания обучения, а нам он будет нужен для регистрации в личном кабинете при подаче документов в вуз, а также для сдачи в вуз. Или можно будет пользоваться заверенной ксерокопией? Спасибо
Галина
Для Ирина: можна вступити на заочку. Для цього в коледжі берете довідку, що атестат знаходиться в них. А на той період, коли подаватимете документи до університету, візьмете в коледжі атестат на 3 дні під розписку, аби показати в університеті оригінал, а здасте копію та довідку з коледжу
Ирина
Спасибо большое
Коментувати
Олена
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, через скільки днів після захисту диплома бакалавра, цей диплом видають?
Настя
У меня такая проблема, я не имею желания учиться в колледже, с нового года вообще его не посещала но за год обучения заплачено, мне угрожают полицией и службой не совершенно летних, и то что я буду стоять на учете. Заканчиваю 2 курс, 17 лет.
989
Для Настя: Якщо Ви не відвідували коледж, то Вам не можуть видати свідоцтво про повну середню освіту. Ви маєте або повертатись в коледж або в школу. В нашій країні повна середня освіта є обов’язковою. За неповнолітніх відповідають їх батьки, які мають забезпечити отримання дітьми цієї освіти. Їх можуть позбавити батьківських прав за неналежне виховання, а Вас вилучити та віддати до інтернату. Вирішуйте.
Коментувати
Андрій
В мене така ситуація. Я навчаюсь в коледжі на другому курсі, здав всі шкільні предмети, допущений на усі екзамени, але не склав два екзамени по проф. предметам, я написав заяву про замовлення атестата про повну загальну середню освіту, але куратор мені каже що мені не видадуть атестат, якщо я не перездам ці два екзамени і мене відправлять до 11 класу, це правда
Ділшод
Добрый день!!! У меня вопрос по поводу долга за обучение. Я поступил на заочку в НКИ Макарова. На 3 курсе в универе не появлялся, в связи с короновирусом, а затем и вовсе решил бросить, так как понял что знаний не дают... Меня насчитали долг за весь учебный год ( около 17000). Я платить не имею ни какого желания, а они грозят судом и пеней. Как поступить не знаю. Буду благодарен за любой совет.
Olga
Для Ділшод: Придеться платить. Ты считался студентом и не вина вуза, что ты не хотел учиться. Как понимать "не дают знаний"? Их тебе были должны в мешке принести? Или в мозги закачать? Согласно новому закону об образовании, студенты, как и учащиеся, - "здобувачі освіти". А значит знания должны добывать сами под руководством преподавателей. Тебе такое сопровождение организовали, и то, что ты им не воспользовался - лично твоя проблема. Это как в макдональдсе: заказал бургер - можешь его не есть, но деньги плати.
Ділшод
Спасибо! Когда говорю об " знаний не дают", я имею ввиду даже тот минимум лекций не проводят. Даже студенческий не дали, что бы в библиотеке учебники взять. Мне объяснили сразу, что оплата за учебу в начале учебного семестра, иначе исключат. А тут я два семестра не плачу и мне предоставляют услуги оказывается. Почему сразу не исключили?
Бумбараш
заочне = контракт, читайте дрібними буквами та якщо дешевше половини суми, порадьтесь із адвокатом
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте, хочу отчислиться со второго курса колледжа (мне 18 лет), и получить аттестат за 11 класс - необходимо ли мне, при этом, закрывать проф.предметы или же аттестат мне должны выдать без оценоок по проф.предметам? Спасибо
Оксана
Нґпотрібна допомога. Я на 3 курсі Медико-природничого університета м. Миколаїв. Хочу відрахуватися з не закритою сесією за власним бажанням( знайшла другий ВУЗ і там здам академзаборгованість, бо в своєму підняли оплату за навчання до космічних). За академічну довідку вимагають 3000 грн, я прошу видати мені кошторис та рахунок фактуру на цю довідку, вони не видають. Я дзвонила в Міністерство освіти 2 рази, один раз записала мою скаргу і сказали, що відповідь прийде на пошту, другий раз з міністерства був дзвінок в інститут, але ректор включає задню і відгукується. Куди мені подати скаргу, міністерство мені не допоможе, хто може допомогти? Я не хочу платити. Я оплатила 5000 грн за курси масажу, мені їх теж не повернуть, і ніхто не поможе. Хто займається цими питаннями, якщо не міністерство? Прокуратура, поліція, добр, хто? Хочу наказати їх за жадібність і корупцію. Є записи телефонних розмов, де начальник учбової частини говорить про гроші, запис куратора.дякую
Карина
Я на втором курсе в колледже (16лет), хочу отчислиться по собственному желанию без продолжения учебы, угрожают проблемами с опекой и полицией что буду на учёте и это поведет за собой много проблем...я имею право как то отчислиться без этих проблем или как это сделать?
Галина
Для Карина: відрахуватись можете лише або отримавши свідоцтво про повну середню освіту (його зазвичай отримують після ІІ курсу, тому геть трохи довчитись залишилось) , або шляхом переведення назад до школи або в інший заклад, де отримаєте повну середню освіту. В нашій країні повна середня освіта є обов’язковою
Коментувати
Виктория
Добрый день,сын не сдал зимнюю сессию,сказали отчисляют,ок.Так как нет 17,взяли справку в отделе по делам несовершеннолетних,но так как карантин,приехать не смогли привезти.Сейчас пришел за документами,ему сказали что считался что он это время учился,и должен за 2 месяца,либо не отдадут документы.
Галина
Для Виктория: 1. карантин не тривав 2 місяці. 2. документи можна було вислати заказним листом з повідомленням.
Виктория
Спасибо большое.т.е до зимней сессии не допустили, теперь платить за 2 месяца зимней сессии?
Коментувати
Нiна
Добрий!Як можна легалiзувати проживания iноземця з Марроко,коли Його вiдчислили з унiверситету?Чи можливо,що укладання шлюбу допоможе?
Галина
Для Нiна: це питання жодним чином не стосується освіти. Звертайтесь в мграційну службу
Коментувати
олег
моя доч учиться в гуманитрно-педогогическом коледже в харькове ,преподователи ищут лазейки что-бы были хвосты и предлагают перевести на следующий курс после заявления на контракт с бюджета.деньги не берут и хвосты по сесии не хотят закрывать.что делать
Галина
Для олег: брєд. Чим менше бюджетників, тим менше коштів з бюджету отримує заклад. Дочка вас дурить, так само, як дурить мою знайому, якій розповідає, що не здала предмет, бо викладач забула їм дати роботу, яка вартує 9 балів. 9 зі 100, коли аби здати достатньо 60! Де вона загубила інші мінімум 32 бали?! (100-59 (якщо в неї 59 і лише балу не вистачило до 60) -9)
Коментувати