Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ваня
Вчера защищал диплом. Защитил . Подписал документы. Дали обходной лист , чтоб забрать диплом. Я думал что уже все .. но потом позвонили и сказали , что нужно заплатить 250 зелёных в универ на кафедру или диплом я не получу. Я официально все сдал !
Галина
Для Ваня: ну так звертайтесь в прокуратуру
Нерогуль
Для Ваня: Пи***шь, Троцкий!
Коментувати
Катя
Подскажете пожалуйста может ли преподаватель оглашать успеваемость студентов по фамильно в присутствии всех студентов колледжа???
Клим
Для Катя: Може , а ще й по морді має , ледацюзі, дати!!
Коментувати
Владимир
Здравствуйте, что мне делать если я из за семейных обстоятельств забросил учебу в колледже на 2 курсе, потому что работал, а сейчас на четвёртом пришёл что бы зарегистрироваться на ЗНО, но мне сказали что без атестата меня недопустят. Что делать если я хочу поступить в универ на заочное отделение?
Проректор по учебной части
А что планируете после универа или чисто ради корочки? Если связей и мозгов хватает- забугор или ФОП, а иначе либо закончить нужные онлайн курсы, либо купить бумажки хоть сразу магистра, сельской или уже "оптимизированной" институции.
Галина
Для Владимир: без атестату Ви нікуди вступити не можете. Вам треба завершити шкільну освіту (або поновитись в коледж на 2 курс або повернутись в школу), там Ви будете здавати ДПА для отримання атестату, яке здається у формі ЗНО. Якщо візьметесь за це негайно, то ще встигнете здати ДПА (ЗНО) з іншими школярами, та вступити у виш в 2022 році. Якщо будете ще місяць роздумувати, то втратите рік
Коментувати
Вікторія
Здравствуйте, учусь в Онеу на заочном факультете, в принципе все устраивает, НО есть такой предмет как английский и будет он у нас до 4 курса. Я извиняюсь, 5 пар в год никаких знаний мне не принесут и я вообще не понимаю почему он будет у нас все 4 курса. Английский я не знаю от слова совсем и учить его я не хочу, я поступала на экономиста, а не переводчика. Я могу делать призентации, всю письменную работу, но она требует от студентов и умные знания) так вот вопрос, можно ли как-то отказаться от предмета в университете?
Влад
Для Вікторія: ні
989
Для Вікторія: коли іноземну вивчаютьлише на 1 курсі, студенти протестують проти єві в магістратуру, коли ставлять до 4 курсу - кричать "я не перекладач". Не влаштовує програма вищої освіти - йдіть в коледж, там значно менші вимоги
Шіон
Для Вікторія: Реально "5 пар в год"? Можно потерпіти. А ось без базової англійської чи французської взагалі нікуди. От як збираєтеся робити "призентации" та звітувати евро-хозяєвам? Вони ж по-вна-українському не тямлять як баба-галамага. Хоча в перспективі краще вчити китайську чи хоч іспанську.
Коментувати
Панасенко Татьяна Васильевна
Мы переводимся с колледжа в училище первый курс .Все документы есть Мы их здали,но руководство не может сделать приказ об отчислении ребенка Уже 7 дней мы не можем забрать аттестат,если в понедельник или вторник мы не привезём документы в училище, то нас и туда могут не зачислить,так как начнётся аттестация . Что делать в этом случае
Галина
Для Панасенко Татьяна Васильевна: нуа тут чим Вам можуть допомогти?
Коментувати
Юля
У нас пропусков 24 часа,прислали письмо с колледжа,учебное заведение будет вынужденно обратиться до відповідних державних органів.Обьясните пожалуйста что это значит?
Влад
Для Юля: значить що Вашою сім’єю займеться соц служба.
Коментувати
Вадим
Если ти учишся на дистанционке и препод попросил включить камеру і микрофон ти в ключил но потом виключил из за того што ктото зашол в комнату и тебя за ето што у тебя отключена камера хотя я не включал но меня кинули из онлайн пари.Вопрос имеит ли препод право удалять тебя из лекции когда ти не включаєш камеру и микрофон или што одно из нього но при ньому ти ведеш себя адекватно?.
Право
Для Вадим: Якщо викладач не знає, хто у нього перебуває на занятті (сховався за іконкою), то він має повне право не пустити незнайомця на свої заняття.
Vale
Для Право: Лише коли ведуть себе неадекватно чи нема місць. На моїх уроках були і батьки учнів, і батькі потенційних учнів, і інші вчителі, і завучі, і директриня, і гороно, і практиканти, і всі, кого пускали до школи і хто, зазвичай, попереджав перед заняттям. Із мого боку майже за 25 років була лише одна відмова, коли досить агресивна (п’яна і накурена) мама учня хотіла бути на директорській контрольній посеред уроку. В онлайн кількість учнів не має значення, на жаль, бо це не навчання, а начитка. Краще вже ютуб чи курси.
Коментувати
Александра
Здравствуйте, учусь в училище, пошла после 11 класса на полтора года, дело дошло до практики, проучилась 8 месяцев с сентября до конца августа, дали документы чтобы пошла устроилась на работу чтобы пройти практику, устроилась заплатила 700 гривен за практику, сейчас уже ноябрь нового семестра, и мне дали опять документы сказали идти устраиваться, только уже заплатить мне говорят я должна 1200 гривен и после нового года ещё должна буду оплатить практику, когда мама моя училась в этом училище года 3 назад, она сказала что заплатила за практику одну только 600 гривен и только за одну за все полтора года, вопрос в том что нового такого изменилось в училище, что мне нужно платить три практики, ничего не понимаю, помогите разобраться! За ранние благодарна вам!
Економіст
Для Александра: взагалі за практику ніхто платити не повинен. влаштуванням учнів на практику має займатись відповідний фахівець з училища. якщо Ви йшли в училище де відразу знали, що перуть плату за практику, то звичайно з того часу як навчалась Ваша мама відбулась інфляція (вона ж як мінімум на 18 років від Вас старша, а за 18 років знаєте як ціни зросли?). Ви дали хабар, зараз з Вас знову вимагають. єдиний хто допоможе - прокуратура. але врахуйте, що давання хабарів такий же злочин як і вимагання.
Коментувати
Катерина
Навчаюся на третьому курсі коледжу(денна форма), а також в інституті на заочній формі. Чи можу я забрати атестат, документи з коледжу, якщо пройшов місяць з моменту початку навчального року?
юлия
решили перевестись в др вуз. после первого курса. Академична довидка выдается старым вузом по их версии только после прихода к ним по почте документов с нового вуза ( пакет документов о том что нас берут, по почте 1 неделя доставка по городу )+после этого написанного заявления на отчисление по причине перевода. в срок на изготовление довидки мол 10 дней после этого. Это затягивает процесс перевода на 20 дней вцелом что не вкладывается в сроки перевода в новый вуз и дальнейшее участие в конкурсе на бюджет. Возможно ли писать (заранее) заявление на оформление академичной довидки ( к тому же она платная), тогда когда берется разрешение ректора на перевод в другой вуз в старом вузе? ( на что ссылаться. как обойти такое затягивание сроков и невозможность быстро ( хотябы в неделю) забрать дело в вузе с которого уходишь. столкнулась с тем что в деканате или заведомо или по др.причинам некорректно и неквалифицировано дают информацию.
Р
Для юлия: їм тупо впадоо вам їх робити. Бо це не норм. Академдовідка робиться доволі швидко. Мені теж парили мозок, поки не почала блефувати зі зв’язками
Коментувати
Віктор
Добрий день,может ли права училище забирать первую стипендію "якоби на заміну замків в гуртожитку", і могу ли я не отдавать стипендію??
Стипендия
Для Віктор: стипендию отбирать не имеют права, звоните на горячую линию министерства образования и говорите, что руководство решило вас ограбить, жопы им подсмалят.
Xayc
Для Віктор: Если готов постоянно гавкаться с администрацией и учителями, и с юристами отстаивать свои права, то самый большой жёлто-голубой флаг вам в штоки, а в нынешней армии стипендии обычно не дают и жаловаться некому.
Коментувати
Олеся
Доброго вечора! Чи має право ВУЗ вимагати оплати заборговагнності,якщо дитина не приступила до навчання? Та чи мають право не віддавати оригінали документів (атестат за 11 класів) апелюючи до того ,що студента перевели на 2й курс і він має оплатити за 1й рік навчання? Яким чином можна перевести ,якщо студента мають відрахувати....
Галина
Для Олеся: платників тільки в хороших вишах відразу відраховують. А так їх тягнуть роками, бо виш не хоче втрачати гроші. Ви мали відрахуватись, а не чекати, що Вас відрахують. Це як з квартирою: Ви уклали договір оренди, і маєте сплачувати не залежно ві того чи живете,до моменту розірвання договору. Саме Ви не виконували умови договору, а не виш, коли не отримували освітню послугу, яку виш надавав
Коментувати
Наталия
Добрый день! Мой сын поступил на бюджет в институт. Приняли документы и зачислили без приписного, сейчас хотят отчислить из-за отсутствия полного пакета документов. Имеют ли они право и как защитить свои права?
Влад
Для Наталия: мають право, так як Ви не надали один з основних документів для зарахування, Вам напевно пішли на зустріч і дозволили донести?А Ви не донесли?
Коментувати
Виктория
Добрый вечер. Мой сын закончил второй курс колледжа с балом 10,2 куратор забыла его перевести на повышенную стипендию, как можно исправить ?
Економіст
Для Виктория: куратор не переводить. Для цього складається рейтинг, і стипендіальна комісія затверджує перелік тих студентів, які отримують стипендію в звичайному та збільшеному розмірі. І для отримання збільшеного розміру стипендії можуть бути свої умови, які прописані в положенні коледжу (має бути % тих, хто має право на збільшену стинендію, можуть бути вимоги, що не може бути по жодному предмету бал нижче 10). Куратор цим точно не займається
Виктория
Куратор не подала его в список рейтинга, забыла, как можно исправить ситуацию сейчас?
Галина
Для Виктория: як це не подав в список рейтинга? Рейтинг визначається за відомістями. Відомість за предметом здає викладач, який предмет викладає. Якщо він був у всіх відомістях, то мав потрапити в рейтинг. Якщо ж він хоч в одну першу відомість не потрапив (перездавав залік чи іспит), то не має права на стипендію взагалі.
Коментувати
Оксана
Добрый день. Мой сын поступил на бюджет в Мариупольский ПГТУ. Сами живем за 300км. Добираться автобусом, очень сложно, оказалось. Приехали в конце месяца поселиться в общежитии. На сайте была презентация, вполне приемлемые условия, описание согласно санитарных норм. По факту ужаснулась. То что было показано и описано, не соответствует действительности. Не то что учиться, жить невозможно. Оставить ребенка я там не смогла. Квартиру снимать очень дорого. Мы забрали документы. Осталось 2 дня до начала учебного года. Год терять не хочется. Попробуем по месту поступить. Если нас примут на контракт, сможем ли в следующем году принять участие во вступительный кампании на бюджет , пусть даже снова с первого курса?
Галина
Для Оксана: Тобто, по Вашому, 2 рази вчитись на 1 курсі - це не вважається втрачати рік, а просто поступати заново на наступний рік, а цього року піти працювати, або хоча б вступити на якусь спеціальність до ПТУ, де за рік можна отримати якусь професію - це втрачати? Дивна у Вас логіка.
Xayc
Образованным и предусмотрительным родителям за такое по щам, а если повелись на картинку - видеосъёмку и в соответствующие инстанции, хотя после этого можете забирать документы. С одной стороны, другие ведь как-то живут, да и в армии тоже некоторым нормально. Говорт, иногда и гастарбайтером бывает почти удобно. И мама Оксана - вашему чаду некоторое время придётся жить в это разваленной колонии, поэтому хоть отчасти интересуйтесь его мнением и предлагайте варианты. Хоть пан-поляком или в Чехию на пмж.
Оксана
Я просила Вашей критики? Обойдусь. У меня стоял вполне конкретный вопрос. И да, я именно всегда спрашиваю сначала мнение сына. Это было его решение. Про какую разваленную колонию речь - не пойму. Как другие как-то живут, меня тоже абсолютно не интересует. Для Галины отвечу, снова на первый курс - да, представьте, можно параллельно учиться на две специальности. Одна на бюджете, другая на контракте. Вы сюда заходите дать ответы или высказать свое мнение , которого никто не спрашивал?
Коментувати
Денис
Добрый день, подскажите Отучился 1 год,зачислили на второй курс, хочу забрать документы и восстановиться в другом вузе(Специальность понял что не моя) ,Должен ли я выплачивать компенсацию за обучение в ВУЗе за 1 курс?
Галина
Для Денис: як це "відновитись"? Відновитись можна туди де вже вчився і був з якихось причин відрахований. Ви можете або вступити заново на 1 курс, тоді так треба виплачувати компенсацію при повторному вступі на бюджет, або перевестись на 2 курс, тоді у Вас немає подвійного навчання на одному курсі і Ви нічого не компенсуєте. Але переведення на бюджет практично не можливе, а при переведенні на контракт взагалі ніхто нічого не сплачує. І ще одне вивчісь можливість переведення між цими спеціальностями, бо якщо там велика академічна різниця, то Вам відмовлять
Коментувати
Кейтель
Современые студенты- хитрые и страшно ленивые. Еще и гордыня некоторых распирает. Учиться не хотят, думать не хотят- на все ответ: я не знал, не смог, забыл, перепутал…. А жаловаться любят и ныть - страх, соплями готовы все обмазать.
Соломія
Добрий день, місяць перед початком пандемії я поїхала на стажування за кордон , забрала всі свої речі, комендант знала це бо дівчата з кімнати їй передали, заяву не писала, так як не знала, чи повернусь.Потім почалась пандемія, можливості приїхати і написати заяву в мене не було,навчання було дистанційне. Через 5 місяців до мене дзвонить відповідальна за гуртожиток і комендант,використовує нецензурну лексику, говорить грубо і залякуваннями - що я зобов’язана сплатити борг за весь рік, в який мене там не було .Але ситуація така - я дізналась від дівчат ,що коли мене не було,на моє місце заселили іншу дівчину. Я приходила до них,там були всі її речі. Питання:в кімнаті далі було 3 ліжка і вони заселили ту дівчину замість мене, тобто комендант знала що вона там живе, але оплачувати за її проживання маю я?Чи як інакше пояснити що по їх логіці в кімнаті з 3 ліжками мали жити 4 дівчат ?Що робити в такій ситуації? Контакт з комендантом неможливий, кураторка сказала що не віддадуть диплом.
Ясно
Для Соломія: пишите заявление в полицию и подробно излагайте все факты
Галина
Для Соломія: це не важливо, що на "Ваше" ліжко когось заселили. Воно не Ваше особисте. За Вами зберігається місце і не обов’язково саме це. Якби Ви повернулись, Вас заселили б в іншу кімнату. Оскільки ніякої заяви Ви не писали, то Ви й надалі вважаєтесь такою, що винаймає місце в гуртожитку, а отже маєте сплатити борг за проживання. Для того аби написати заяву про виселення не обов’язково було приїздити (хоча весь рік локдаун не тривав), можна було відправити заяву поштою. Ці питання виникали у людей ще рік тому, і чому Ви взнали про те, що маєте платити за місце з якого не виселились лише зараз не зрозуміло. Вочевидь Ви зовсім не слідкуєте за життям закладу в якому навчались
Ясно
для Галина: налицо истребование денег за не предоставление услуги. Прежде чем заселить нового жильца на место Соломии - администрацией общежития был зафиксирован факт отсутствия использования Соломией этого места. (Иначе такое заселение было бы не возможным). Так вот, по крайней мере с момента заселения нового жильца, администрации было известно о не получении Соломией услуг предоставляемых общежитием. Истребование денег за не предоставленные услуги - преступление. Более того - скорее всего в правилах общежития написано типа - если за месяц не заплатил - то выселяют автоматически - то есть могут требовать не более чем за месяц.
Коментувати
Лера
Здравствуйте, хочу забрать свои документы из университета, но мне не отдают их, аргументируя это тем,что я должна обязательно прийти на попытку крока . Я хочу перевестись в другой университет,там сроки поджимают,нет времени ждать, а мои документы не отдают. Как быть в данном случае? Заявление подписывать не хотят
Галина
Для Лера: ну це ж Ви спішили здати документи до встановленого терміна . Хоча всім хто питали, тут відповідали, щоб не спішили. Тепер це Ваша проблема
Коментувати
Александр
Здравствуйте. Я обучался в КИСИ с 1980 по 1984 год. Сейчас собираю документы для Пенсионного Фонда. У меня есть Академическая Справка. В Пенсионном Фонде требуют "Довідку про навчання". Что мне необходимо сделать для её получения?
Галина
Для Александр: Звернутись до КИСИ (що б воно не означало). А хіба навчання врахувується до стажу на пенсію?
Андрей
Для Галина: Обучение по дневной форме до 1 января 2004 г учитывается в трудовой стаж.
Коментувати