Osvita.ua Вища освіта Реферати Географія Іллінойс як один з головних штатів США. Реферат
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції. З питань розміщення інформації звертайтесь за телефоном (044) 200-28-38.

Іллінойс як один з головних штатів США. Реферат

Іллінойс - один із головних центральних індустріальних штатів США. Назва штату походить від індійського племені Ілліні. Іллінойс - "Земля Ілліні". Першими європейцями, що з'явилися в Іллінойсі у 1673 році, були французи Луї Жольє і Жак Маркет

Малюнок 1. Озеро Мічиган.

Малюнок 2. Ріка Огайо.

Столиця - Спрінгфілд (Springfield).

Населення - 12 045 326 чол. (1998 р.).

Народна назва: Штат Прерій. Поштове скорочення - IL. Податок на продаж - 6.25%.

Іллінойс - один із головних центральних індустріальних штатів США. Назва штату походить від індійського племені Ілліні. Іллінойс  - "Земля Ілліні". Першими європейцями, що з'явилися в Іллінойсі у 1673 році, були французи Луї Жольє і Жак Маркет.

Перше постійне французьке поселення Каскаскія було збудоване в 1720 році. Французи підтримували дружні стосунки з індіанцями, і не починали спроб колонізувати територію. У 1763 році територія Іллінойсу за Паризькою угодою відійшла до Великобританії.

Однак тільки через кілька років англійці змогли установити контроль над нею. Індіанський вождь Понтіак Паризький договір не підписував і очолив збройний опір англійцям.

У 1778 році під час Американської Революції ополченці з Вірджинії захопили британські гарнізони в Іллінойсі. Після численних територіальних переділів, Іллінойс став самостійним 21-м штатом США в 1818 році. Рельєф штату, в основному, рівнинний. На півночі штат має вихід до озера Мічиган.

Ріка Міссісіпі проходить по західному кордону штату. Клімат в Іллінойсі континентальний. Штат розташований у поясі торнадо.

Вони з'являються, за звичай, у період з березня по червень, й іноді роблять значні руйнації. Комбінація ґрунтів і клімату в Іллінойсі ідеальна для сільського господарства.

Тут нараховується 82000 ферм. Середня площа ферми - 141 гектар. Фермери в Іллінойсі звичайно вирощують 2 або 3 культури. Продуктивність фермерських господарств у штаті значно вища, ніж у середньому по країні. Основними культурами є соя, кукурудза, пшениця, яблука, томати.

Розвинене промислове вирощування квітів. Знамениті сорти троянд і гладіолусів з Іллінойсу.

Іллінойс - один із найрозвиненіших промислових штатів Америки. На березі озера Мічиган знаходиться найбільший мегаполіс Чикаго - один із найважливіших культурних і промислових центрів США.

В Іллінойсі прекрасно розвинені транспортні системи. Залізниці з'єднують Чикаго з найбільшими містами США.

Аеропорт О'Хара - самий завантажений аеропорт світу. В Іллінойсі 697 аеропортів і 225 вертолітних портів.

Чикаго - найважливіший водяний транспортний вузол: через систему Великих Озер і річку Св. Лаврентія є вихід до океану.

В Іллінойсі розвинене промислове машинобудування, виробництво сталі, транспортного устаткування, автомобілів, електронна і хімічна промисловість, точне машинобудування.

У штаті 166 університетів і коледжів, в яких навчається 709900 студентів. Серед найвідоміших навчальних закладів - Американська Консерваторія Музики, Чиказький Державний Університет, Університет Лойола, Університет Де Пол, Університет Бредлі, Державний Іллінойський Університет.


04.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!