Osvita.ua Вища освіта Реферати Культура Майкл Джексон як видатна поп-зірка
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції. З питань розміщення інформації звертайтесь за телефоном (044) 200-28-38.

Майкл Джексон як видатна поп-зірка

У рефераті подано відомості про Майкла Джексона, який був однієї із самих яскравих поп-зірок у світі й одночасно однієї із самих загадкових фігур на світовому музичному небокраї

Джексон Майкл Джозеф народився 29 серпня 1958 у м. Гару, Індіана. Почав виступати у віці чотирьох років як співак у групі JACKSON FIVE разом зі своїми старшими братами. Їхній батько Джо був непоганим блюзовим гітаристом, і своєю музичною обдарованістю брати Джексон зобов'язані саме йому.

У 1962 група JACKSON FIVE виступала, і не без успіху, у місцевих клубах. Юний Майкл вже в 60-і роки вважався лідером групи.

Незважаючи на явний вплив Джеймса Брауна Джексон навіть на самому ранньому етапі намагався йти своїм шляхом. Він відразу ж залучив до себе увага властивої тільки йому вокальною стилістикою і придуманими їм самим танцювальними рухами, що стали невід'ємним елементом його виступів.

Наприкінці 1968 група JACKSON FIVE підписала контракт із відомою фірмою Motown Records, де були записані її ранні хіти I Want You Back і І'll Be There.

Звичайно, у піснях йшлося про любов, і хоча Майкл був занадто юний, щоб мати досвід у романтичних відносинах, він виконував свої пісні з великим почуттям, з кожним разом піднімаючи в професійному відношенні на більш високу сходинку.

У 1970 на фірмі Motown Майкл уперше записав як соліст баладу Got To Be There, що зайняла верхній рядок у хіт-парадах не тільки в США, але й у Європі.

У 1979 був випущений перший соул-альбом Off The Wall Майкла Джексона, у якому співак зарекомендував себе вже зрілим майстром. Цей альбом знову став чемпіоном американського хіт-парада, один з його синглів був визнаний гідним премії Grammy.

У 1982 р. Майкл випустив альбом, створений на основі фантастичного фільму С. Спилберга «Е Т. Інопланетянин». І хоча альбом через якісь юридичні порушення зняли з продажу, проте Джексон за цей фільм був визнаний гідним другої премії Grammy.

Другий альбом співака Thriller («Трилер»), що вийшов у 1982, побив всі існуючі рекорди по кількості проданих екземплярів і утримує його дотепер.

До кінця 90-х років тираж альбому досяг 46 мільйонів копій (для порівняння перший альбом Off The Wall — 11 мільйонів копій). Заробіток самого Майкла на Thriller склав 53 мільйона доларів. У цей альбом у достатку ввійшли хіти, кожний з який підтримувався відеокліпом, що, безсумнівно, розширило границі жанру.

Відеокліпи, у яких демонструвалася його неабияка майстерність не тільки співака, але і танцівника. Пісні з цього альбому The Girl Is Mine і Say, Say, Say, виконані разом з Полем Маккартни, стали самими яскравими хітами, а сам Thriller удостоївся семи премій Grammy.

У 1983 Майкла Джексона спонсорує компанія Пепсі-Кола; багато в чому завдяки цій обставині в наступному, 1984, на концерти за участю популярного співака була продано рекордна кількість квитків за всю історію існування поп-музики.

У 1985 Майкл випускає свій «африканський» сингл We Are The World, що відразу ж стає міжнародним хитом.

Потім він здобуває за 47,5 мільйонів доларів ATV Music company, що належать запису Джона Леннона і Підлоги Маккартні, тим самим пориваючи зі своїм колишнім партнером.

Нарешті, він приймається за автобіографічну книгу, робота над який припиняється через запис альбому Bad у 1987. Сім його синглів входять у десятку кращих пісень.

У 1992 вийшов його наступний альбом Dangerous, що шанувальники Джексона очікували з великим нетерпінням, і їхній улюбленець їх не обдурив. Цей альбом був самим тривалої за часом — 76 хвилин. До того ж співак спробував змінити стиль — це був техно-поп, у якому всі мелодії були загострені.

У 1994 Майкл Джексон женився на дочці Елвіса Преслі Лайзе Марії, але шлюб розпався в 1996. Цей факт майже з хтивістю обговорювався на сторінках преси.

Але особисте щастя все-таки посміхнулося Майклу. Проста медсестра в лютому 1997 подарувала йому сина , а в квітні 1998 — ще і дочку, і, можливо, цей шлюб виявиться більш удалим. Незважаючи на всі перипетії, Майкл зумів підтвердити високу репутацію зірки, випустивши свій наступний альбом History (1996).

Тексти нового альбому робили сильне враження, і це в якомусь ступені було відповіддю співака його критикам. Що ж стосується музичної сторони, те тут ніякого відкриття не відбулося, але звучання, як завжди, відрізнялося отточенностью й оригінальними варіаціями. Було продано 14 мільйонів копій History.

Сьогодні, і це не викликає, мабуть, ні в кого сумнівів Майкл Джексон є однієї із самих яскравих поп-зірок у світі й одночасно однієї із самих загадкових фігур на світовому музичному небокраї.


15.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!