Osvita.ua Вища освіта Реферати Біологія Кишкова паличка в організмі людини: роль та значення. Реферат
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції. З питань розміщення інформації звертайтесь за телефоном (044) 200-28-38.

Кишкова паличка в організмі людини: роль та значення. Реферат

Назва "кишкова паличка" носить збірний характер, тому що містить у собі велику кількість різновидів, які відрізняються один від одного культуральними, біохімічними, серологічними і патогенними властивостями

По вченому Мінкевичу, у цю групу входять підгрупи В. colicommune, colicitrovorum, aerogenes і paracoli. Назва "ешерихія" ця група одержала на честь німецького вченого Ешеріха, що у числі перших у 1885 р., виділив кишкову паличку.

Бактерії групи кишкової палички мають складну будову антигену. На відміну від сальмонели вони мають не два, а три різних антигени: О (соматичний), Н (жгутиковий) і К (капсульного). Серед усієї цієї групи бактерій зустрічаються патогенні серотипи, умовно патогенні і навіть корисні для людини. Корисна для людини роль кишкової палички зводиться до їх участі в синтезі вітамінів комплексу В і К, а також в антагоністичній дії на сибироязвові і дизентерійні палички, стафілококи й ін. Серологічна типізація кишкових паличок по 0-антигені дозволяє відрізнити патогенні штами від непатогенних.

Біохімічно кишкові палички дуже активні. Усі вони розщеплюють лактозу, глюкозу, манніт, мальтозу, декстрозу, галактозу і ксилозу; розріджують желатин, редукують нітрати в нітрити, переважну більшість утворить індол, але вони не розкладають інозиту і не утворять сірководень.

Для виділення кишкової палички з різних об'єктів і диференціації їхніх підгруп у лабораторних умовах широко використовують елективні середовища Ендо, Левіна, Хейфеца, В. М. Карташової, Сімонса, Кларка, "нітрин-6", для визначення колітитра середовище Кесслера і т. д.

Кишкова паличка з нормальною ферментативною активністю (ешерихії). Представник нормальної флори. Кількість кишкової палички серед інших бактерій не перевищує 1%, але роль її дуже важлива, оскільки цей мікроб: по-перше, є головним конкурентом умовно-патогенної флори, перешкоджаючи заселенню чужорідними мікробами кишкової стінки; по-друге, кишкова паличка забирає з просвіту кишечнику кисень, що є отрутою для біфідобактерій і лактобактерій, таким чином, створюються комфортні умови для основних бактерій кишкової флори.

Слід зазначити, що до 6 – 8 місяців, роль кишкової палички невелика, а кількість її може коливатися від 100 млн./м до 2 – 3 млрд./м. Ближче до року й у більш старшому віці загальна кількість кишкової палички повинна складати не менше 300 – 400 млн./м (107 – 108). Зниження загальної кількості кишкової палички може бути ознакою присутності в кишечнику не бактеріальних паразитів (глистів, найпростіших, котрі також мають потребу в кисні, обділяючи їм кишкову паличку).

Слід зазначити, що бактерії нормальної кишкової флори живуть, прикріплюючись до кишкової стінки й утворюють плівку, яка покриває кишечник зсередини. Через цю плівку відбувається все усмоктування в кишечнику. Бактерії нормальної кишкової мікрофлори забезпечують по сукупності 50 – 80% усього травлення, а також виконують захисні (у тому числі проти-алергенні) функції, нейтралізують дію чужорідних і гнильних бактерій, сприяють спорожнюванню кишечника, забезпечують адаптацію до харчування і до зовнішніх впливів.

Кишкова паличка зі зниженою ферментативною активністю. Це неповноцінна кишкова паличка, що не представляє ніякої шкоди, але при цьому не виконує своїх корисних функцій. Присутність даного показника в аналізі є ознакою дисбактеріозу, що починається, а також як і зниження загальної кількості кишкової палички може бути непрямою ознакою присутності в кишечнику чи глистів найпростіших.

У деяких аналізах описуються бактероїди, роль яких неясна, але відомо, що це – не шкідливі бактерії, звичайно їх кількість не має практичного значення.

Всі інші показники мікрофлори є умовно-патогенною флорою. У самому терміні "умовно-патогенний" позначена суть даних мікробів. Вони стають патогенними (порушуючими нормальні функції кишечнику) за певних умов: підвищення їх абсолютної кількості чи відсоткового співвідношення до нормальної флори, при неефективності захисних механізмів чи зниженні функції імунної системи. Умовно-патогенна флора – це лактозонегативні ентеробактерії (клебсієлла, протей, цитробактери, ентеробактери, гафнії, серрації), гемолізуюча кишкова паличка і різні коки (ентерококки, епідермальні або сапрофітні стафілококи, золотавий стафілокок).

Крім того, до умовно-патогенного відносяться клостридії, що висіваються не у всіх лабораторіях. Умовно-патогенна флора впроваджується, конкуруючи з корисними бактеріями, у мікробну плівку кишечника, заселяє кишкову стінку і викликає порушення роботи всього шлунково-кишкового тракту. Дисбактеріоз кишечнику з підвищеним змістом умовно-патогенної флори може супроводжуватися алергійними шкірними реакціями, порушеннями стільця (запори, поноси, зелень і слиз у калі), болями в животі, здуттями живота, зригуванням, рвотами. При цьому звичайно температура тіла не підвищується.

Гемолізуюча кишкова паличка. Є представником лактозонегативних ентеробактерій, але виділяється окремо в зв'язку з поширеністю і значимістю. У нормі повинна бути відсутньою. До даного мікроба застосовано практично все, сказане про золотавий стафілокок. Тобто, вона може викликати алергійні і кишкові проблеми, дуже поширена в навколишньому середовищі (правда, практично ніколи не зустрічається в грудному молоці), викликає проблеми в ослаблених дітей, вимагає імунокорекції.

Слід зазначити, що термін "гемолізуюча" не означає, що мається якийсь вплив на кров. Умовно-патогенна флора при дисбактеріозі не повинна переборювати кишкову стінку і попадати в кров. Це можливо тільки при вкрай виражених формах дисбактеріозу в дітей з вираженими імунодефіцитами, як правило, що представляють погрозу для життя. На щастя, такі стани зустрічаються нечасто.

Патогенність. До дійсного часу систематизовано біля ста патогенних серотипів кишкової палички, що викликають захворювання в людини, тварин, у тому числі і птахів.

З представників групи кишкової палички найбільш патогенної вважають підгрупу A. aerogenes (І. С. Загаєвський). Ці бактерії часто викликають колібактеріоз у телят і дітей, важкі мастити в корів, гостре запалення легких і сечостатевих шляхів у людини і тварин. Крім захворювання, деякі види бактерій кишкової палички викликають псування молока і молочних продуктів. Бактерії групи протея у тварин іноді є причиною важких гастритів і гастроентеритів. Вони також можуть обтяжуватися основне захворювання (у людини - ранову інфекцію, у молодняка тварина-паратиф), викликаючи секундарну інфекцію.

Тривалий час вважали, що ці умовно-патогенні бактерії в людей не викликають харчових захворювань. Таке твердження обґрунтовували тим, що кишкова паличка постійно живе в шлунково-кишковому тракті людини, а В. proteus vulgaris у 6-8% випадків виявляють у кишечнику здорових людей.

На підставі численних досліджень і спостережень в останні десятиліття епідеміологічна роль умовно-патогенних бактерій, особливо кишкової палички і протея, у виникненні харчових токсикоінфекцій у людей цілком доведена. Доведено і те, що далеко не всі штами кишкової палички здатні викликати в людини харчове захворювання, а токсикоінфекцію викликають тільки ті, котрі набули і мають відомий ступінь патогенності. Одна з умов виникнення токсикоінфекцій даної етіології - масивне обнасінення цими бактеріями харчових продуктів.

Інкубаційний період при токсикоінфекції колібактіріоідної етіології в людей складає від 8 годин до однієї доби. Клінічно виявляється гострими болями в області живота, нудотою і рідким багаторазовим стільцем. Температура тіла частіше нормальна і рідко підвищується до 38-39оС, видужання настає через 1-3 дні. Харчові токсикоінфекцій, викликувані паличкою протея, розвиваються звичайно через 8-20 год. після прийому їжі.

Захворювання може мати бурхливий початок, супроводжуватися болями, що ріжуть, у кишечнику, нудотою, блювотою, поносом. Хвороба триває 2-3, іноді 5 днів. У важких випадках спостерігають ціаноз, судороги, ослаблення серцевої діяльності, що приводять до летального результату (смертність до 1,5-1,6%). Процес виникнення і розвитку захворювання аналогічний з таким при харчових сальмонеллезах, тому що неодмінною умовою є також влучення в організм людини з харчовими продуктами живих бактерій.

Епідеміологія і профілактика. Фактором передачі інфекційного початку, як і у випадках харчового сальмонельозу, може виявитися м'ясо змушене убитих тварин. Особлива роль обводиться м'ясним напівфабрикатам і готовим харчовим продуктам, при виробництві і збереженні яких був порушений санітарно-гігієнічний режим. Порушення санітарного режиму виробництва створює умови їх екзогенного обнасінення кишковою паличкою і протеєм, а при недостатній тепловій обробці в процесі виробництва і збереженні продуктів при температурі вище 10°С ці бактерії дуже швидко ростуть і розмножуються.

Для профілактики необхідно приймати міри до захисту харчових продуктів від обнасінення цими бактеріями, проводити їх ретельну теплову обробку і зберігати при низьких плюсових температурах (4-5°С). Так само як і при обнасіненні сальмонелами, ріст і розмноження кишкової палички в м'ясі і м'ясних продуктах не змінюють їх органолептичних ознак несвіжості.

Бактерії протея володіють протеолітичними властивостями, і при росту їх чистих культур у м'ясі відбуваються органолептичні зміни несвіжості з появою специфічних запахів. Так, ріст Pr. vulgaris викликає запах цвілі, a Pr. міrаbіlіs-запах тухлих яєць.

Санітарна оцінка м'яса і м'ясопродуктів при обнасіненні умовно патогенною мікрофлорою проводиться так само, як при обнасіненні сальмонельозами.

Література

  1. Загаєвський І. С. Жмурко Т. В. "Ветеринарно-санітарна експертиза з основами технології переробки продуктів тваринництва". - М.: Колосся. 1983.
  2. Макаров В. А. і ін. "Ветеринарно-санітарна експертиза з основами технології і стандартизації продуктів тваринництва". М.: Агропроміздат. 1991.


05.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!