Osvita.ua Вища освіта Реферати Біологія Опис лікарських рослин: плід анісу звичайного та трава материнки. Реферат
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції. З питань розміщення інформації звертайтесь за телефоном (044) 200-28-38.

Опис лікарських рослин: плід анісу звичайного та трава материнки. Реферат

У рефераті наведено опис таких лікарських рослин як: плід анісу звичайного та трава материнки. Подано відомості про рослину, поширення, заготівлю, сушіння, хімічний склад, зберігання, лікарські засоби тощо

Плід анісу звичайного (Fructus anisi vulgaris)

Аніс звичайний. Ганус — Anisum vulgare

Родина Салерових (Зонтичні) — Apiaceae (Umbelliferae)

З аптеки плоди відпускаються в натуральному вигляді, у складі зборів (чаїв). На фармацевтичному заводі одержують олію й інші препарати. Широко застосовуються плоди як прянощі у харчовій, консервній, лікеро-горілчаній промисловості.

Ефірну олію використовують для одержання парфумів, одеколону, туалетного мила, зубних паст і медичних препаратів. Жирна олія вживається в миловарінні, а її щільна частина є замінником олії какао. Макуха плодів йде на корм худобі. Щорічна потреба в ефірній оліїі понад 1,5 т. На Україні росте два види анісу.

Рослина. Однолітня рослина, що культивується. Стебло прямостояче, кругле, нагорі гіллясте, висотою 30-60 см. Нижні листки довгочерешкові, суцільні або лопатеві, округлонирковиднї форми, із зубцюватим краєм, середні — трійчасторозсічені, черешкові, верхні — розділені на вузькі ланцетоподібні частки. Квітки дрібні, білі, зібрані в суцвіття "складна парасолька". Плід — вислоплідник. Цвіте в червні — липні, плоди дозрівають у серпні.

Поширення. Батьківщина анісу — країни Середземномор'я. Культивується в багатьох країнах.

Заготівля. Рослину викошують машинами в момент побуріння 60-80% парасольок.

Сушіння. Скошені рослини в гарну погоду залишають на полі або зв'язують у пучки і досушують під навісами, потім обмолочують, очищають від домішок, розсипають на брезент і досушують.

Зовнішні ознаки сировини. По ДФХ плоди анісу повинні бути дрібні, яйцеподібної або оберненогрушевидної форми (вислоплідники), покриті волосками, що переважно не розпадаються на напівплодики (мерикарпії). На верхівці плоду знаходиться пятизубчата чашечка і надприймочковий диск, внизу-плодоніжка. Кожен напівплодик має п'ять повздовжніх маловипуклих реберець. Довжина суцільних плодів 3-5 мм. Запах специфічний ("анісовий").

Смак солодкувато-пряний, колір жовтувато-сірий або бурувато-сірий. При аналізі плодів звертають особливу увагу на неприпустиму домішку отруйних плодів болиголова. Знижують якість сировини почорнілі і зелені плоди анісу, а також інших рослин, стеблеві частини, бур'яниста домішка. Частіше зустрічається домішка Коріандру, що легко впізнати по кулеподібній формі плодів. Тотожність сировини визначається по зовнішніх ознаках і мікроскопічно.

Хімічний склад. Ефірна олія (не менше 1,5%). Компоненти її — анетол (80-90%), а також анісовий альдегід, анісова кислота. Жирна олія і білкові речовини.

Зберігання. По правилах зберігання ефірноолійної сировини. На складі — у мішках. Термін придатності 3 роки.

Лікарські засоби. Плоди, збори (чаї), анісова олія, нашатирно-анісові краплі, грудний еліксир.

Застосування. Як відхаркувальний засіб при катарах верхніх дихальних шляхів, коклюші.

Трава материнки (Herba origani vulgaris)

Материнка звичайна —Origanum vulgare

Родина Ясноткові (Губоцвіті) — Lamiaceae (Labiatae)

З аптек відпускається трава материнки, настої, збори. Щорічна потреба в сировині десятки тонн. На Україні росте 5 видів материнки.

Рослина. Багаторічна трав'яниста рослина, що має декілька опушених стебел висотою 30-60 см. Листки супротивні, черешкові, видовженояйцевидні, цільнокраї або дрібнозубчаті, темно-зеленого кольору, знизу більш світлі. Дрібні рожево-пурпурні квітки утворюють щитковидний волоть. Плід сухий, складається з 4 горішків. Рослина має приємний, духмяний запах. Цвіте з липня до вересня, плодоносить у вересні -жовтні.

Поширення. Україна, Кавказ, південні райони Сибіру.

Місцепроростання. Росте розріджено в сухих лісах, на узліссях і галявинах, по схилах ярів, на суходільних і заплавних лугах. Культивується.

Заготівля. У період цвітіння секатором або ножем зрізають квітучі пагони, без грубих стебел, на відстані 20-25 см від землі.

Охоронні заходи. Рекомендується чергувати райони заготівель сировини. Частину розвинутих рослин потрібно залишати для висіву.

Сушіння. Проводиться під навісом, у тіні або в сушарках при температурі не вище 35°С. Траву розкладають пухким шаром у 5-7 см. Суху траву обмолочують і на решетах відокремлюють грубі стебла. Вихід сухої сировини 25%.

Зовнішні ознаки сировини. Відповідно до Дст сировина повинна бути у вигляді суміші надземних частин рослини (квітки, листки, частини суцвіть). Віночок квітки двугубий, блідо-пурпуровий. Суцвіття щитковидні, зібрані в розлогий волоть. Стебло чотиригранне, листки продовгуватояйцевидні, розташовані супротивно. Запах духмяний.

Смак гірко-пряний, легко в’яжучий. Сировина може бути в цілому, різаному і брикетованому вигляді. Погіршує якість сировини домішка частин, що втратили природне забарвлення, підвищена подрібненість, бур'яниста домішка. Тотожність сировини визначається по зовнішніх ознаках і мікроскопічно.

Хімічний склад. Ефірна олія (не менше 0,1%). Компонент її — фенольні сполуки, головним чином тимол. Дубильні речовини, аскорбінова кислота.

Рис. 1. Тимол.

Зберігання. У сухому, добре провітрюваному приміщенні по правилах зберігання ефірноолійної сировини. Термін придатності 3 роки.

Лікарські засоби. Трава материнки, збори, брикети, настій.

Застосування. Як відхаркувальний і стимулюючий діяльність кишечника засіб.


12.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!