Який відпочинок чекає на студентів у Карпатах
PR

Навчання — це прекрасно, але своєчасний і якісний відпочинок дає змогу розслабитись, впорядкувати думки, настроїтись на нові звершення

Який відпочинок чекає на студентів у Карпатах

Навчання — це прекрасно, але своєчасний і якісний відпочинок дає змогу розслабитись, впорядкувати думки, настроїтись на нові звершення. Для відмінної рекреації нам знадобиться тиша, чисте повітря, красиві краєвиди… А можливо ви полюбляєте знімати стрес за допомогою активних видів спорту? Всі ці можливості дає відпочинок у Яремчі та Славському — двох перлинах Карпатського туристичного району.

Як підібрати оптимальне житло на час відпочинку

Якщо ви вже подумки спланували, чим заповните свій час, пропонуємо завчасно подумати про житло. Яремче пропонує готелі на будь-який смак і бюджет — ознайомтесь з подробицями тут. Оберіть, який спосіб розміщення буде для вас найзручнішим:

  • квартира;
  • готель або міні-готель;
  • вілла;
  • котедж;
  • гостинний двір;
  • приватна садиба;
  • пансіонат;
  • готель зі spa-послугами.

Перед бронюванням буде корисно дізнатися, які послуги пропонує хазяїн гостям. Студенти не мислять свого життя без інтернету, також багато з них ведуть спортивний спосіб життя, тому в нагоді стане наявність басейну, спортзалу. Якщо вас цікавить наявність конференц-залу, обов’язково шукайте готелі з такою функцією — у Яремче це не дивина, а звичайна, можна сказати, послуга.

У селищі Славське студентам теж завжди раді — ціни там настільки доступні, що ви зможете собі дозволити навіть відпочинок з басейном (джерело). Якщо ціна для вас являється найважливішим фактором, відсортуйте пропозиції житла по дешевизні, продивіться фотографії, почитайте відгуки гостей — так зробити свій вибір буде набагато легше. Хорошим критерієм відбору буде близькість до підйомників, залізничного вокзалу, ресторанів та кафе, в залежності від того, який відпочинок ви плануєте.

Що подивитися в Яремчі та Славському?

Окрім розкішної гірської природи обов’язково побачте Яремчанський сувенірний ринок. Кожному студенту нашої країни буде корисно вивчити багату гуцульську культуру: вона прекрасно представлена у творчості майстрів народно-прикладного мистецтва. В Славське їдуть як покататися на лижах та сноубордах, так і зайнятися водним туризмом, зокрема рафтингом. Також студенти люблять кожного року приїжджати на міжнародний фестиваль Славське Рок, на якому кожен знайде щось своє: є майданчики для прихильників музики, мистецтва, еко-туризму та спорту.

Відкривайте для себе мальовничі Карпати і відпочивайте на повну — позитивний настрій і нові сили дуже знадобляться для продуктивного навчання!

Освіта.ua
26.01.2008