Osvita.ua Вища освіта Реферати Реклама Реклама 2 Страхова компанія «ВУСО» в Україні
Страхова компанія «ВУСО» в Україні
На правах реклами

Турбота про клієнта та високій рівень обслуговування  є запорукою успіху страхової компанії   

Страхова компанія «ВУСО» в Україні

Історія створення та місія компанії

На українському ринку страхова компанія «Вусо» працює з 24 вересня 2001 року. Спеціалізуючись на автострахуванні, на обов’язковому страхуванні авто (автоцивілка), добровільному страхуванні (КАСКО), страхова компанія «Вусо» надає страхові послуги у сфері ризикового страхування.

Місія компанії полягає у високому рівні страхового обслуговування, який перевищує очікування клієнтів. У турботі про клієнта страхова компанія «ВУСО» вбачає запоруку успіху. На офіційному сайті страховика www.vuso.ua/ua/ налагоджено зв'язок з клієнтом, для з’ясування питань можна замовити зворотній дзвінок.

Послуги

У зв’язку з кількістю ДТП, що має динаміку до зростання, неухильно зростає попит на автострахування. Страхова компанія «ВУСО» пропонує наступні види страхування автотранспорту: Каско, ОСЦПВ, страхування водія й пасажирів від нещасного випадку, ДМС при ДТП.

Туристичне страхування, а саме компенсаційне та сервісне, страхування виїжджаючих за кордон за програмами  А, В, С.

Страхування «Зелена карта» – міжнародний договір страхування, що охоплює більш, ніж 40 країн світу, особливістю якого є те, що вона покриває збитки, яких було завдано з вини застрахованої особи.

Страхова компанія «ВУСО» пропонує програму майнового страхування. Ця послуга поширена як серед населення, так і серед суб’єктів господарювання: підприємств, організацій, установ, фізичних осіб-підприємців.

Страхування від нещасного випадку, яке передбачає надання людині необхідної фінансової підтримки у скрутний час.

Добровільне медичне страхування (ДМС). Поліс медичного страхування дозволяє громадянам отримати медичну допомогу при нещасному випадку та фінансує медичні та профілактичні процедури згідно умов договору, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті www.vuso.ua/ua/.

Страхова компанія ВУСО розробила систему страхування фінансових ризиків.

«Доктор Junior» – страхування дітей віком від 2 до 7 років передбачає отримання грошової  компенсації при різних травмах і захворюваннях дитини.

Причини віддати перевагу роботі в Інтернеті з нашою компанією

Страхова компанія «ВУСО» орієнтована на клієнта, на оперативне надання якісних послуг, виходячи з конкретних умов та обставин, на позитивне вирішення проблем.

Страхова компанія «ВУСО» – інноваційна компанія. Користуючись послугами сайту www.vuso.ua/ua/, при замовленні страхового поліса через Інтернет, ви отримаєте низку переваг.

Страхова компанія «ВУСО» йде в ногу з часом, активно готується до законодавчого утвердження електронного страхового поліса, за яким страхування займатиме лише 5 хвилин клієнта.

Освіта.ua
03.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!