Osvita.ua Вища освіта Реферати Реклама Реклама 2 Онлайн ігри - розвага чи навчання?
Загрузка...
Онлайн ігри - розвага чи навчання?
PR

З плином часу технічний прогрес набуває все більших і більших обертів

Онлайн ігри - розвага чи навчання?

Ще не так давно, в дитинстві, ми дивились фільми, в яких зображували майбутнє життя людей поряд з численними високотехнологічними машинами, пристроями, що полегшували роботу, побут та покращували відпочинок, підвищували продуктивність виробництва і зменшували собівартість готової продукції. Невже ми колись могли подумати, що наявність мобільного телефону, комп’ютера буде просто необхідною? З плином часу технічний прогрес набуває все більших і більших обертів. Габаритні комп’ютери заміняються тонкими ноутбуками, планшетами і, навіть, мобільними телефонами. Весь цей арсенал плюс необмежені можливості World Wide Web, просто кажучи інтернет, надають нам доступ до до широкого світу розваг, інформації, фільмів та ігор. До того ж, у наших руках в ролі маніпуляторів є клавіатура і мишка, якими зручно керувати всім процесом гри. Щодо ігор, то зараз непотрібно купувати дорогі диски чи скачувати об’ємні дистрибутиви, для того, щоб встановити на ПК. Є прекрасна альтернатива – флеш ігри, що широко доступні в мережі інтернет. Ви просто заходите на сайт з онлайн іграми es-area.net, вибираєте розділ, що Вам до вподоби, легенький клік на гру, що привернула Вашу увагу, і насолоджуйтесь процесом.

Іноді складається враження, що ми перестаємо існувати самі і повністю переносимось в те, що відбувається на нашому моніторі в якійсь цікавій грі. Ми переживаємо за наших героїв і, навіть, якийсь час живемо їхнім життям. Ми знаходимо в своїх героях щось, що безпосередньо стосується і нас. Таким чином хочеться прикладати максимум зусиль для того, щоб вирішити проблему, яка постала у головного героя у ігрі. Але існує дуже багато абстрактних ігор в яких немає діючих персонажів, є просто завдання, які потребують нагального виконання. Або ж взагалі немає конкретних завдань, а Вам потрібно проявити свій смак та фантазію. Час за такими розвагами пролітає непомітно, Ви можете присісти пограти на одну хвилинку ще в день, а повернувшись до вікна побачити, що там вже настав вечір. Але тим не менше, від цього зовсім не стає прикро, тому що час пройшов із задоволенням. Взагалі цей ресурс можна позиціонувати як рятівне коло яке виручає людей на нудній, рутинній роботі, яка не приносить ніякого задоволення, бо часто так буває, що робота вже виконана, а додому за статутом ще йти не можна. І доки немає шефа поряд, то можна розслабитись і провести час не так нудно.

Побутує думка, що комп’ютерні ігри не приносять ніякої користі, а тільки крадуть наш час і час наших дітей. Хоча, насправді, онлайн ігри теж можуть бути корисними. Є й такі, що можна використовувати при навчанні дітей алфавіту. Так як в завданнях часто час виконання є обмеженим, то ми вчимось швидко натискати на правильні клавіші з літерами (друкувати). Різноманітні завдання змушують напружувати мозок, швидко діяти, продумувати операції все ще сприяє розвитку мислення, розвивається логіка, практичність, ми задаємо темп виконання завдань. Головне – витримати планку, яку ми для себе поставили і дійти до кінця. Можуть розвинутись організаторські здібності, оскільки місії передбачають планування, складання певної схеми, навички адміністрування закладу.

Всі ми мріяли в дитинстві бути схожими на героїв улюблених книжок, фільмів чи мультфільмів. Побути годинку Бетменом чи Людиною-Павуком, визволителем Синдбадом чи милим Алладіном, а дівчатка завжди мріяли пожити в шикарному замку і познайомитися з прекрасним принцом. Втекти від страшного монстра, оминаючи його пастки; скласти пазли у цілісну картинку, поставити на місце деталь, щоб запрацював механізм. Захоплюєтесь бойовими баталіями, то спробуйте провести поєдинок з найсильнішими арміями світу різних часів. А для дівчаток цікавими будуть одягання моделей, створення зачісок, макіяж для завершення образу та пристойний манікюр. Та не тільки для молодшої аудиторії знайдеться чим позабавитись, знайдеться багато чого цікавого і для старших людей. Приготування салатів, різноманіття кондитерської справи, ресторації, організація свят, банкетів. Навіть з категорій про адміністрування можна винести багато порад щодо ведення свого власного бізнесу. Люди з творчою натурою можуть продемонструвати свою фантазію і знання, створюючи дизайн кімнат чи офісів, як це роблять справжні професіонали.

Дуже радує функціональність сайту, створено необхідну структуру категорій в які, та в них ігри також розбиті на окремі мітки, тому Ви можете швидко знайти потрібну вам тематику. Крім цього існує стандартний пошук, в якому можна знайти швидко потрібну вам інформацію, яка Вас зацікавила. На сайті відсутня реєстрація і Вам не потрібно проходити довгі процедури для того, щоб насолоджуватися власним відпочинком на цьому ресурсі, Ви просто одним натисканням вмикаєте те, що Вам сподобалося. Також є спеціальна категорія в якій запам’ятовуються все у що Ви вже грали. Це дуже зручно, особливо якщо у Вас є велика кількість вподобань. Їх не потрібно добавляти у вибране, а вони самі автоматично залишаються у розділі «Мої ігри», посилання на цей розділ винесено у верхнє меню.

Тут представлена просто фантастична кількість онайлн ігор для дівчат та хлопчиків та кожного дня з’являються нові цікаві ігри, які ми підбираємо спеціально для Вас. Головне, щоб Ви знайшли час, щоб насолоджуватись всім цим різноманіттям.

Освіта.ua
22.01.2008

Загрузка...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!