Оригінальні подарунки на Новий рік вiд BODO
PR

На сайті Bodo зібрані подарунки для екстремалів та домосідів, романтиків та творчих особистостей, однієї людини та цілої компанії

Оригінальні подарунки на Новий рік вiд BODO

Увага-увага, загубився подарунок на Новий рік! Особливі прикмети: яскрава коробка, пластикова картка-сертифікат, листівка з описом. Якщо ви його знайдете, радимо звернутися за телефоном на сертифікаті й якнайшвидше активувати його. Адже до ваших рук потрапило яскраве враження від інтернет-магазину подарунків Bodo.

Bodo.ua — це:

  • більш ніж 400 оригінальних вражень, кожне з яких перевірене «на собі»
  • близько 30 000  позитивних відгуків на сайті магазину
  • більше 200 000 задоволених клієнтів
  • представництва у 8-ми містах України
  • безупинний розвиток та покращення пропонованих послуг
  • усе, що вам потрібно у пошуках найкращого подарунку!

Бажаєте здивувати близьких несподіваним враженням? На сайті Bodo зібрані подарунки для екстремалів та домосідів, романтиків та творчих особистостей, однієї людини та цілої компанії. Також в асортименті — унікальні новорічні послуги, наприклад, катання на собачій упряжці або сноукайтинг. Поспішайте замовити, доки триває зима!

Що шукати на Bodo у новорічні свята?

Інтернет-магазин вражень зможе здивувати кожного з членів вашої родини. Зручний інтерфейс сайту дозволить швидко переглядати та додавати до подарунку вподобані послуги. Також ви зможете почитати опис кожного враження та відгуки про нього. На bodo.ua ви відшукаєте сюрпризи:

  • для жінки — візит до СПА-салону, професійна фотосесія, шопінг зі стилістом, романтична прогулянка або уікенд для двох в елітному готелі
  • для чоловіка — тест-драйв потужного позашляховика, снайпер-клас, дегустація сигар або віскі, послуги профі-перукаря
  • для дитини — пізнавальна екскурсія, візит до інтерактивного музею, уроки малювання, навчання грі на музичних інструментах

І це ще не все! Користуйтеся фільтрами на сайті, щоб переглянути якомога більше вражень. А коли відшукаєте потрібне — обирайте колір коробки, спосіб доставки й оплати, зазначте контактні дані, і вже за кілька годин ваш подарунок буде готовий.

Які переваги має власник сертифікату?

Головна перевага — яскраве враження від найкращих провайдерів України. Серед постійних партнерів Bodo можна виокремити «Львівську майстерню шоколаду», масажний салон на травах Natura, кулінарну Академію Ектора Хіменес-Браво.

Постійну підтримку на усіх етапах враження надають професійні менеджери компанії. Вони допоможуть активувати сертифікат, домовляться про дату проведення враження, порадять дорогу, спитають, чи усе пройшло як слід.

До того ж, власники сертифікату мають особливі переваги, про які подбали заздалегідь. Це рушники та білизна у салонах краси, гарячий чай та кава, пам'ятні даруночки від майстрів, словом — довше, ліпше, цікавіше!

Освіта.ua
08.02.2008