Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
123
Сильні викладачі - це хто більше кине штангу і підніме гирю? Єгор Стадний , а як на рахунок того, якщо перед цим вашим так званим процесом " престижності" штучно і сфабриковано поковчили авторитет вузу , наприклад Одеського медіну . Отак просто явно - взяли і поковчили шо авторитет закладу шо сильних викладачів? Це за якою пропорцією і критеріями можна вирахувати і компенсувати моральний ущерб? І де чітка не лицемірна і не ліцепріятна формула розподілу між сильними світу цього? Ота впливовість і сила ще дуже під великим питанням...
Володимир
"Сильні викладачі"-це ті, що отримують 1,5 ставки за "хороше відношення" до керівників? Чи здатні вони провести на високому рівні зайві 0,5 ставки? Чому у державних вишах такий розподіл ( комусь 1,5 , а комусь немає і 0,5 ставки)? Чому премії , рівні ставкам, отримують окремі "сильні"? Хто визначає їх "силу"?
Макаров, Чернігів
Пан Стадний, не все буде коту масляниця! Будете за порушення прав людей відповідати! Перед судом і Богом!
Чарлз
Міністерство вирішило провести експеримент і довести теорію Дарвіна. Людям заборонено виплачувати зарплату, заборонено купувати їжу і жити по-людському. Будуть спостерігати процес як людина перетворюється у мавпу. Бажаємо успіхів у новому відкритті.
Доброго дня
Єгор Стадний , а як на рахунок того, якщо перед цим вашим так званим процесом " престижності" штучно і сфабриковано поковчили авторитет вузу , наприклад Одеського медіну . Отак просто явно - взяли і поковчили шо авторитет закладу шо сильних викладачів? Це за якою пропорцією можна вирахувати і компенсувати моральний ущерб? І де чітка не лицемірна і не ліцепріятна формула розподілу між сильними світу цього? Ота впливовість і сила ще дуже під великим питанням...
Віталійович
якщо заклад отримуватиме фінансування від бізнесу чи з закордону - навіщо йому взагалі потрібен МОН? Сьогодні ліцензувати потрібно лише визначені спеціальності, а не всі, диплом заклад видає за власним зразком. Для освітньої діяльності достатньо акредитації від НАЗЯВО а краще від міжнародної акредитаційної агенції. При цих розкладах ніщо не забороняє ігнорувати вимоги МОН як такі. Загалом виглядає на те, що МОН прагне перетворити ЗВО на ТОВ. наслідком цього може бути повна незахищеність випускників, оскільки не існує закону який би заставляв роботодавця визнавати документ про освіту не встановленого зразка. Висновок всі слова міністерки про захист студентів відвертий фарс.
unforgiven 2
Єдиний спосіб покращити вищу освіту в Україні - відправити Страдного на сезонні роботи в країну, вуз якої він закінчив. Бажано з Ганною Новосад.
Оксана
Для unforgiven 2: Підтримую !
Коментувати
QDWY
Для Доктор: Якщо "Якість освітніх послуг не буде залежати "від кількості опублікованих статей у скопусі", то нахрена мені? як здобувачу вищої освіти такий вуз, який набиває собі рейтинги не за рахунок надання якісних послуг, а за рахунок скопусів?
Cropp
Сколько нытиков в комментариях! И никто ж не хочет своё нагретое местечко отдавать, только ныть, что денег мало. И грести студентов лопатой, и способных, и тупых, лишь бы денег меньше не стало. А подумать, что вышка оьесценилась таким образом - господь мозгов не дал. Реформы не будут популярными, т. К. преподы привыкли - маленькая зп, но и напрягов нет. Штош, теперь будут, но и перспективы появились. Надеюсь, Сталный и Ко сделают, что задумали, в этом реально есть смысл (в отличие от нытья под подобными статьями)
Как-то так
Для Cropp: рабы пашут за еду, а этих копеек жалких даже на покушать нет, так что реформы закончатся фиаско - рабы разбегутся, в принципе, что и есть конечным пунктом реформ хабадников.
Коментувати
Олександр
Фiнансове ВБИВСТВО вищої освіти в Українi! На зустрiчi з ректорами мiнiстр освіти не змогла два слова до купи зв’язати i через 15 хвилин раптом.... ЗНИКЛА.... дуже дивна осособа, а тим паче пояснити тi самi 7 критерiїв оцiнки!
Правда
Для Олександр: Да Вы только гляньте на её взгляд. Уровень интеллекта там красноречиво отображается!!!
Коментувати
Світлана
Головне, щоб зарплати були у викладача нормальні, хоча б чистими на руки 18 тис-20 тис, тоді і працювати хочеться, друкувати свої дослідження, інформувати молодих аспірантівпро тей чи інший напрямок, абощо участь у закордонних стажування або конференціях. І ще, щоб спокуса не була у керівництва, давали лише премії своїм любімчикам, якякда зазвичай обиться у нас, да і собі не виписувати захмарні премії. Да ще, розподіл годин, відповідно до рівня викладача, а не любімчики 1.5 ставки, або 1.7 ставки, а іншим 0,5, або 0,7 ставки.
Антиреформа
Для Світлана: наївна ви людина.формула не передбачає збільшення . Навпаки.
Коментувати
Силабус
Зачем дурить народ? Не увеличивая финансирование на высшее образование, обдирая бедных, хотят поддержать полубедных. Формульное распределение- это обман, когда правительство не дает денег, не считая образование приоритетом,а придумав дурацкие показатели, говорят о том, что во всем виноваты сами вузы: они не входят в Шанхайский рейтинг, не получают денег от бизнеса, не трудоустроены выпускники...Как педуниверситет это может сделать??? А ПО СУТИ , ДЕНЕГ нет! Делить нечего!
Феликс
Для Силабус: нытик
George George
Силабус: нытик
Коментувати
Орест
Сподіваємось, що зміна системи фінансування університетів передбачає підвищення зарплат викладачів і науково-педагогічних працівників. Тому що на такі мізерні зарплати як тепер неможливо існувати не те, щоб підвищувати якість освіти. Економічні стимули це добре. Освіту потрібно підтримати, адже це майбутнє нашої країни. Обов’язково потрібно залучати бізнес для фінансування університетів. Бізнес має виділяти гранти на освіту і проведення досліджень. Працевлаштування випускників університету це теж добре. Бізнес має оплачувати університетові за підготовленого фахівця. Якщо держава буде сприяти і допомагати входженню закладу вищої освіти до міжнародних рейтингів, буде закупляти нові лабораторії та обладнання, надавати фінансову і матеріальну допомогу, то це дасть змогу вийти українським університетам на міжнародний рівень і готувати фахівців для цілого світу.
Чойбалсан
Для Орест: хрена, а не нових лабараторій. Таку мету не ставить Мон. Мета- знищити систему.
Местный
Для Орест: " передбачає підвищення зарплат викладачів і науково-педагогічних працівників." Вы на взятках хорошо ЗП поднимаете
Х
По себеине судите
Коментувати
Логвін Віктор
Вартість контрактного навчання по спеціальності "Математика" цього року зусиллями МОН зросла в 1,5 рази, так що дійсно "рік математики" наступив, вітаю.
Небайдужий
Для Логвін Віктор: Так на математику на бюджет недобори. На контракті вчиться кілька людей на всю Україну.
ХХ
Вони хочуть створити науку на ентузіазмі.) Давайте ще створимо комсомол і партячейки правлячої партії
Ольга
кто защитит преплдавателей? все что сейчас творится во многих учебных заведениях просто противозаконно и не соответствует трудовому кодексу? Из нас делают рабов и заложников. Молчите а то и эти крохи заберут. По сути финансирования не было никогда,особенно для лабораторий и научных исследований, а науку давай. Где брать по 200 евро за стасть с зарплатой в 8000 да еще если есть дети и пенсионеры родители? Министры как люди должны выживать? Или преподаватели не люди?
Коментувати