В уряді обговорили зміни до закону «Про вищу освіту»

Зміни стосуватимуться якості освіти, ліцензування освітньої діяльності та акредитації програм

В уряді обговорили зміни до закону «Про вищу освіту»

У Кабінеті Міністрів відбулось засідання робочої групи з питань реалізації положень закону «Про освіту», що стосуються вищої освіти.

У засіданні взяли участь міністр освіти Лілія Гриневич, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень та ректори деяких університетів.

Робоча група розглянула підготовлений МОН проект закону «Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про вищу освіту» (щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти)».

У законопроекті пропонуються зміни, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, ліцензування освітньої діяльності, акредитації освітніх програм, організації освітнього процесу, автономії закладів вищої освіти, атестації здобувачів вищої освіти, підготовки наукових кадрів та інших питань.

За результатами засідання було вирішено доопрацювати відповідний проект закону з урахуванням висловлених пропозицій та подати на погодження до центральних органів виконавчої влади.

Як відомо, закон «Про освіту» набув чинності у вересні 2017 року.

Освіта.ua
21.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Те що є не виконується! Для чого плодити інше?! Наприклад, в частині суміщення посад, перевищення службових обов’язків ректорами і т.д.