Відбулись вибори до агентства із якості вищої освіти

Конкурсна комісія обрала 22 членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Відбулись вибори до агентства із якості вищої освіти

Конкурсна комісія обрала 22 членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – 9 жінок та 13 чоловіків.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що одне місце залишилось вакантним за квотою Національної академії медичних наук, оскільки були відсутні кандидати, що одночасно були б рекомендовані академією та працювали б в ній за основним місцем роботи. На цю вакансію буде оголошено додатковий конкурс у лютому 2019 року.

За словами заступника міністра освіти Юрія Рашкевича, процедура обрання майбутніх членів Національного агентства відбулась абсолютно відкрито та прозоро.

«Участь у засіданні взяли 8 з 9 членів Конкурсної комісії, кворум був забезпечений, як і дотримання усіх інших передбачених законом процедур. Наступний крок – затвердження обраних кандидатів урядом. Після цього агентство зможе розпочати свою роботу», – зазначив заступник міністра.

Як відомо, що до участі в конкурсі було допущено 116 кандидатів. Кожного з них конкурсна комісія оцінювала за 10-бальною шкалою за 6-ма критеріями, зокрема, професійними досягненнями, дотримання академічної доброчесності, практиці застосування у професійній діяльності стандартів та рекомендацій щодо забезпечення якості в європейському просторі вищої освіти, досвіду роботи з міжнародними і вітчизняними організаціями, досвіду роботи чи навчання за кордоном, а також рівнем володіння англійською мовою.

Перелік обраних членів агентства

Освіта.ua
05.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
людина
Про яку якість освіти шепче міністр, коли зарплата керівника гуртка за 10 тарифним розрядом складає 3200 грн., а від підприємця уряд вимагає платити робітнику 3700 грн.? У Донецькій і Харківській областях не вистачає учителів-предметників, у тому числі й філологів, із якими ніколи не було проблем. Яка якість освіти, коли нема конкурсу на вакантну посаду? Беруть усіх, хто має диплом. Гидотні реформи й низька зарплата (левова частина доходу йде на канцелярію, яка дорожчає швидше, чим піднімають учительську зарплату) виганяють зі шкіл фахових людей. То навіщо витрачати бюджетні кошти на ще одну кагорту кровосісів?
Deribas
Ой , шо Вы говорите, что КВит будет Назяво. Он же Мон завалил вчистую! Ему же на работу ходить кажен день- как на Голгофу лезть! А вообще- то и хорошо! Не было его и не надо . Зачем ещё одно министерство кормить? Хватит и этих шариковых..
Не дамо!!!
Для Deribas: доб’ють вищу освіту квіти- савсуни !
Коментувати
Креон
Прочитав статтю Суржик в ДТ про Назяво- повні штани розпачі! Всі хворі на голову грантоідки не втрапили туди. Всі не такі! Один Квіт викликає довіру- після Мон два роки гриз грант в Америці ... Але що він оден? Біда! З ким все трощити , рехвормувати? Алярм! Завдання - похоронити всі спец . ради, по закривати інноваційні спеціальності у вишах, на каламутити - намутити , всіх заплагіатти , залякати, обрехати.... Що ж робити - Совсун погнала за грантом тоже в Америку, а ці хвойних не пройшли!! Криза!!!? Давай нову Назяву - із інопланетян. Суржик по гранту- на Луну!!
Лютий Федір
Добре що обрали, але яка принизлива процедура - якісь закордонні хмирі відбирали в темну це Назяво? Гидотна і принизлива меншовартість!!! Ну німці чи поляки з румунами нас не кличуть для такої Ахінеі??? І друге: Квіт притягне із собою оте лихо Совсун?? Доб’ють країну!!!!