МОН надало роз'яснення щодо освітніх програм вишів

У межах спеціальності виші можуть створювати як одну, так і декілька програм

МОН надало роз'яснення щодо освітніх програм вишів

У межах кожної спеціальності чи спеціалізації заклади вищої освіти можуть створювати як одну, так і декілька освітніх програм. Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти і науки щодо освітніх програм вишів.

«Для запровадження окремих спеціалізацій заклад вищої освіти створює профільні освітні програми, назви яких (у випадку однієї освітньої програми за кожною спеціалізацією) співпадають із назвами спеціалізацій. При цьому освітня програма спеціалізації повинна забезпечувати виконання стандарту вищої освіти за спеціальністю. Така програма може бути, наприклад, спрямована на здобуття компетентностей, характерних для певної професії, визначених професійним стандартом або іншим документом», - повідомляють у Міносвіти.

Освітня програма набуває статусу спеціалізації після її внесення до єдиної бази даних запроваджених закладами вищої освіти спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на кожному рівні вищої освіти, і яка формується Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Виші також мають право створювати окремі освітні програми в межах однієї спеціалізації. Такі програми мають різні назви та акредитуються як окремі освітні програми.

Освіта.ua
06.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Кожен рік МОН вносить нормативні зміни до ОПП. Може мон заспокоїться, за "псевдорозумної голови" МОН нема покою освітянам України. Бюрократичний свербіж МОН задовбав усіх викладачів ВНЗ.