Якості освіти у ВНЗ відведена важлива роль, - Сергій Квіт

Національне агентство з якості освіти буде незалежною структурою та контролюватиме якість освіти у ВНЗ

Якості освіти у ВНЗ відведена важлива роль, - Сергій Квіт

Міністерство освіти і науки відводить важливу роль питанням якості освіти. Про це повідомив міністр Сергій Квіт під час прес-конференції у Кіровоградському державному педагогічному університеті.

За словами міністра, незабаром з'явиться відповідне агентство.

"Національне агентство з якості освіти буде незалежною від міністерства структурою, що працюватиме за принципами професійної незалежності, за квотними принципами. До його складу увійдуть представники університетів, Національної академії наук, студентів і роботодавців. Тут не буде місця для корупції. Вимоги перед кандидатами – високі, щодо їх професійності і власної відповідальності", - зазначив Сергій Квіт.

Він також повідомив, що у Міністерства освіти немає планів щодо закриття вищих навчальних закладів лише за кількісним показником.

"Міністерство у розпочатій роботі керується виключно показниками якості у діяльності кожного конкретного навчального закладу", - зазначив міністр.

Зокрема, він повідомив, що наразі в Україні налічується 317 вищих навчальних закладів, а до кінця року може лишитися 270.

Також Сергій Квіт наголосив, що перед самими університетами стоїть завдання про відпрацювання перспектив розвитку.

У міністерстві чекають і сподіваються на пропозиції від університетів, щодо їхньої подальшої роботи. Університетська автономія можлива, коли активна громада. Без ректорського феодалізму», - підкреслив міністр.

Освіта.ua
05.02.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Gjblik
Пане міністре! До Вас двічі направляли звернення від громади м.Мукачева щодо ситуації та подій в мукачівському держуніверситет і. Ви або в мовчанку граєте, або порушуєте свідомо закон "Про звернення громадян"?
Аграрний
Коли Квіт виплатить зарплату в аграрних вузах, які примусово перевели до Міністерства освіти?