Скасовано наказ про вивчення гуманітарних дисциплін за вибором

Документом встановлювався перелік нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки для бакалаврів

Скасовано наказ про вивчення гуманітарних дисциплін за вибором

У Міністерстві освіти і науки повідомили про скасування наказу № 642 від 09 липня 2009 року "Про організацію вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студента", яким встановлювався перелік нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки для бакалаврів (спеціалістів медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) усіх напрямів (спеціальностей) та їх обсяги.

Згідно наказу загальний обсяг навчального часу дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки для бакалаврів (спеціалістів медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) для фізико-математичних, природничих та технічних напрямів мав становити 24 кредити ECTS; для гуманітарних і соціально-економічних напрямів - 36 кредитів ECTS.

Наказом було встановлено проведення підсумкового контролю з нормативних дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки у формі екзамену.

Обсяг вибіркової навчальної дисципліни визначався вищим навчальним закладом і повинен був становити не менш як 1 кредит ЕСТS. Навчальна дисципліна запроваджується за умови чисельності групи не менш як 25 осіб.

Наказом також були встановлені інші особливості організації вивчення гуманітарних дисциплін за вільним вибором студента у вищих навчальних закладах.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що скасування наказу МОН № 642 здійснено з метою приведення нормативної бази вищої освіти у відповідність до закону "Про вищу освіту".

Освіта.ua
03.12.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів