МОН не ліцензує підготовку спеціалістів

Видання ліцензій на підготовку та перепідготовку спеціалістів і молодших спеціалістів припинено

МОН не ліцензує підготовку спеціалістів

У Міністерстві освіти і науки повідомили про припинення проведення ліцензійної експертизи та видання ліцензій на підготовку та перепідготовку спеціалістів і молодших спеціалістів.

Відповідне рішення прийнято у зв’язку з набуттям чинності Закону України "Про вищу освіту", яким не передбачено існування освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст і молодший спеціаліст в системі вищої освіти України.

У Міністерстві освіти, посилаючись на прикінцеві та перехідні положення нового закону, повідомили, що освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і молодшого спеціаліста, яка започаткована вищими навчальними закладами до набуття чинності цим законом буде продовжена у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою з видачею державного документа про вищу освіту встановленого зразка - диплома спеціаліста (молодшого спеціаліста). Останній прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і молодшого спеціаліста проводиться у 2016 році.

Керівникам вищих навчальних закладів, ліцензійні матеріали яких щодо започаткування підготовки (перепідготовки) спеціалістів і молодших спеціалістів знаходяться на розгляді в міністерстві, необхідно забрати вказані матеріали у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
13.10.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yulia
Доброго дня! Якщо в цьому році закінчилась ліцензія на ОКР "Спеціаліст", то що тоді робити?
Vika
Скажіть, будь ласка, чи можливо продовження ліцензії в 2015 році на підготовку молодших спеціалістів у вищих училищах?
военрук
Ломать - не строить. Еще один способ сокращения расходов: то сельские школы закрывали, то пенсионеров-педагогов разгоняли, теперь - за коледжи и техникумы взялись. Скоро как обезьяны на пальмах жить будем в дикой необразованной стране.