Osvita.ua Вища освіта Реформа вищої освіти МОН не ліцензує підготовку спеціалістів
МОН не ліцензує підготовку спеціалістів

Видання ліцензій на підготовку та перепідготовку спеціалістів і молодших спеціалістів припинено

МОН не ліцензує підготовку спеціалістів

У Міністерстві освіти і науки повідомили про припинення проведення ліцензійної експертизи та видання ліцензій на підготовку та перепідготовку спеціалістів і молодших спеціалістів.

Відповідне рішення прийнято у зв’язку з набуттям чинності Закону України "Про вищу освіту", яким не передбачено існування освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст і молодший спеціаліст в системі вищої освіти України.

У Міністерстві освіти, посилаючись на прикінцеві та перехідні положення нового закону, повідомили, що освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і молодшого спеціаліста, яка започаткована вищими навчальними закладами до набуття чинності цим законом буде продовжена у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою з видачею державного документа про вищу освіту встановленого зразка - диплома спеціаліста (молодшого спеціаліста). Останній прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста і молодшого спеціаліста проводиться у 2016 році.

Керівникам вищих навчальних закладів, ліцензійні матеріали яких щодо започаткування підготовки (перепідготовки) спеціалістів і молодших спеціалістів знаходяться на розгляді в міністерстві, необхідно забрати вказані матеріали у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
13.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yulia
Доброго дня! Якщо в цьому році закінчилась ліцензія на ОКР "Спеціаліст", то що тоді робити?
Vika
Скажіть, будь ласка, чи можливо продовження ліцензії в 2015 році на підготовку молодших спеціалістів у вищих училищах?
военрук
Ломать - не строить. Еще один способ сокращения расходов: то сельские школы закрывали, то пенсионеров-педагогов разгоняли, теперь - за коледжи и техникумы взялись. Скоро как обезьяны на пальмах жить будем в дикой необразованной стране.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!