Osvita.ua Вища освіта Реформа вищої освіти Кредитно-модульна система у ВНЗ скасована
Кредитно-модульна система у ВНЗ скасована

МОН відмовилось від кредитно-модульної системи організації навчального процесу

Кредитно-модульна система у ВНЗ скасована

У зв’язку з набуттям чинності Закону України "Про вищу освіту" Міністерством освіти і науки скасована кредитно-модульна система організації навчального процесу у вищих навчальних закладах. Відповідний наказ оприлюднений на офіційному сайті освітнього відомства.

Як відомо, кредитно-модульна система організації навчального процесу почала впроваджуватися у вишах країни з 2006 року. Така система організації навчального процесу ґрунтується на поєднанні модульних технологій навчання та залікових освітніх одиниць (залікових кредитів).

Освіта.ua
17.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andrei
Когда будет последний прием на ОКР Специалист?
DOCENT
Для Andrei: у 2016
Коментувати
Юрій Ковальчук
Повністю згоден з Любомиром. Наш плебейський менталітет змушує нас питати у міністра: а що натомість? А натомість - автономія. Але міністерство мусить все ж виконувати роль помічника - щось рекомендувати (а не наказувати), поширювати передовий досвід...
Любомир
В чому проблема? Відміна цього закону це ше один крок до підвищення автономії унівесритетів. Ну прийняли його посеред року і що? Керівництво ВНЗ має право само вирішувати чи міняти кредитно модульну систему на щось інше. Якщо ректор з мозгами, то до кінця року він нічого міняти не буде. Навпаки, в керівництва є час прорахувати різні варіанти. Міністр молодець!
1
То школы в конце учебного года дергал из стороны в сторону. Слава богу, ни денег, ни времени не оставалось, а то бы и с тестами для ЗНО натворил чудес. Сейчас взялся вузы дергать после начала учебного года. А выпускникам 2015, вообще, можно посочувствовать: ничего конкретного про ДПА и ЗНО до сих пор не известно. Изменения приймут в последние дни учебного года. Зато квит футболки с надписями напяливает и в фейсбуке картиночки постит. Такое ощущение, что, с позволения сказать, министр образования взялся развалить остатки этого самого образования, да еще изощренным садистским способом.
Олег
Боюсь, що рано радуєтеся. МОН відмінив, а ВНЗ може поновити. Хоч що воно то за звір - кредитно-модульна система- я так і не второпав.
Руслан
что это значит, скажите пожалуйста в кратце. Студент. 2 курс
якось було
есть мнение, что то, что отлично шло в Могилянке, никак не прижилось в Шевченка
Snow
Для якось було: Не плутайте кредитно-ТРАНСФЕРНУ систему НаУКМА з цією кредитно-МОДУЛЬНОЮ системою. В Могилянці своя система, і її ніхто не відміняв.
якось було
Для Snow: дякую.
якось було
Для Snow: Хоча те, що говорить Інна Совсун викликає купу запитань. Та то вже без мене
Коментувати
Ольга
А еще круче менять правила во время учебного года. С утра учились по одной системе, а после обеда по другой!!!! Лучше об этом здесь http://obrazovanie.by/sandakov/kak-razvalit-obrazovanie.html
Ольга
Хорошо. Отменили (модули или кредиты?). А какая у нас теперь система будет? Может хватит реформ? Меняются только названия и бумажки. Суть остается та же...
Бывший студент
А сколько было разговоров. С какой помпой это все воспринималось. "Прогресс!", "Конец отсталому "советскому" образованию", "Новые мотивы". Я помню как в 2006 году, в начале октября, ректор в актовом зале рассказывал о модернизации и об конкурентном выпускнике. Уже на первом курсе казалось, что система не для Украины и украинского студента. Оказалось, что не казалось. Подозреваю, что вот где-то сейчас, какой нибудь другой ректор, с той же помпой рассказывает молодому студенту о преимуществах нового закона "О высшем образовании". Интересно, а через 10-15 лет на третий круг пойдут?
Студент
Для Бывший студент: я могу уже сегодня сказать, что новый закон - это соединение разных лоскутов из разных систем высшего образования в мире, которые все вместе в одном варианте работать все сразу не могут и то, что нашу украинскую систему, призванную всем миром теперь разрушат...
Джин
Для Студент: "Признанная всем миром" была советская система образования. А украинская не построена - поэтому и разрушать нечего.
Otto
Для Джин: Температура ? Весь світ на якій системі ?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!